Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányok miért szeretnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnének maguknak meleg barátot?

Figyelt kérdés
Hiszen egy lánnyal is ugyan azokat beszélhetik meg, nem?

2019. jún. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért, mert vágynak pasikra, de félnek heterókhoz közeledni, vagy kellemetlen tapasztalataik voltak sggfejekkel, illetve nem tudnak sok dolgot a helyén kezelni.
2019. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tudatos. Nekem is sok közeli barátnőm van meleg létemre és egyiket sem úgy ismeretem meg, hogy "na akkor itt vagyok egy meleg tessék velem barátkozni." Mindegyik barátság ugyan úgy a közös szimpátián alapul mint más esetekben. Egyszerűen csak sokkal mélyebb lett egy idő után mert (bár sokszor hosszú ideig nem lett kimondva, hogy meleg vagyok) a barátnőim érezték, hogy nem az a célom, hogy ágyba vigyem őket. Ezért egyre jobban kezdtünk megbízni egymásban.
2019. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem szeretnénk 😅
2019. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan, mintha betekinthetnél a kulisszák mögé.

Ha jó haverságban vagy egy meleg sráccal azzal elég alaposan kibeszélhetsz szexuális témákat és így megtapasztalhatsz őszinte véleményeket / beszámolókat pasi oldalról is mindenféle szégyenérzet vagy megjátszás nélkül.

Pl. kibeszélhetitek, hogy mivel izgasd fel a pasidat a legjobban stb..

De ez csak egy aspektus.

2019. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Hiszen egy lánnyal is ugyan azokat beszélhetik meg, nem?" Nem. Ugyanis a meleg pasik nem csajok. meleg barátokkal meg lehet beszélni amit pasival dumálnád meg, és biztos lehetsz benne hogy nem azért hallgat meg, mert reméli hogy előbb-utóbb megdughat.
2019. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes dolog, de en is lanyokkal jovok ki a legjobban meleg letenre.


28/F

2019. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy meleg barát nem azért dicséri a lányokat, mert megakarják fekteti, hanem mert tényleg úgy gondolják. Amúgy csak ennyi az oka, más nincs (szerintem).
2019. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!