Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mit tudtok kezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mit tudtok kezdeni a különös fétisekkel, vagy fétisszerűsegekkel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ... Ha most a kedves páromnak lábfétise lenne, na bumm... :D

De ha mondjuk egyszerre három dildót akarna berakni nekem és utána még lepisilni engem, ott már azért lennének súrlódások, mikor az igényeinket próbáljuk összecsiszolni. :DDDD

18/p

2019. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem a műanyag bugyik vonzanak. Plastic pants.
2019. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frot ***** válasza:
83%
Olyan srác van, aki a farmerekre bukik, az a fétise? És izgatja, ha benne élvezünk el? :)
2019. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs semmilyen fétisem sem. Ha a páromnak lenne az valamilyen szinten megbeszélés kérdése volna. A "szelídebb" fétisek esetén (láb, egyes ruhadarabok) szerintem nem okozna gondot a "kedvére tenni". De az extrém dolgok egyértelműen a kapcsolat végét jelentenék. Majd talál olyat akinek örömet okoz a dolog kölcsönös kiélése. De az a valaki biztosan nem én leszek.
2019. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!