Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Kit izgat még rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frot kérdése:

Srácok! Kit izgat még rajtam kívül a "lightos" farmerfétis? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Elképzelt történet:


Feszes farmerban álltunk egymással szemben, majd szorosan összetapadtunk, a következő pillanatban már az ágyon hemperegtünk. Amennyire csak bírtam, átkaroltam. A lábszárunk, a combunk összeért, és szinte extázisba kerültem, amikor a feszes farmer durva anyagán keresztül a keményre duzzadt sliccem az ágaskodó farkához dörzsölődött. Átkarolt a derekamnál, a lábaival átkulcsolta az enyémet, és egyre szorosabban húzott magához. A feszes farmeren keresztül ott domborodott alattam keményen a slicce. Egyre hevesebben mozogtunk, dörzsölődtünk és nyomtuk egymáshoz a csípőnket. Éreztem, ahogy remeg, és aprókat vonaglik alattam. Ezt már nem bírtam tovább, robbantam én is, éreztem, ahogy a nedves forróság szétáradt a sliccem környékén.



2019. jún. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten én is kipróbálnám a ruhás szexet 😌 21/f
2019. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a farok már ne is kerüljön ki farmerből? :P
2019. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokféleképpen lehet játszani. :) Ebben az esetben pont nem kerül elő. :P
2019. jún. 20. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

csak az utolsó helyen leírt slicc a helyes megfogalmazás, a szövegben előrébb lévőknél farkat, stb. kellet volna írni

sztem a slicc = nadrág cippzárja

de a történet nagyon jó, nekem felállt :D azaz izgató!

2019. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én helyénvalónak gondoltam, mivel a két ruhadarabon keresztül dörzsölődnek egymáshoz, vagyis a sliccüket dörgölik, ami mögött ott van a farkuk, de akkor majd gondolkodom még rajta, a "vulgáris" kifejezéseket meg most kerülni szerettem volna. :D


Örülök, ha izgatónak találtad, ez volt a cél. ;)

2019. jún. 20. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nagyon bejön az ilyen. De csak úgy a gatyából kiálló f... is 😄 egyszóval minden formában fel tud izgatni 😉 f/22
2019. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Én heteró vagyok, van egy régi jó barátom ő viszont meleg, többször volt találkoztam vele van bő farmer nadrágom hozzá dzseki farmer alá én nem szeretek boxert hordani, lényeg meg lát tetőtől talpig farmerban tetszik neki, plusz még hát hogy boxer sincs rajtam, örül legalább annak hogy ebbe a ruhába vagyok amikor találkozunk mindig ennyit kér tőlem ezt meg meg teszem csak ennyit tudok neki kedvébe járni.
2022. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok, engem nagyon fel tud izgatni a farmeres moka pasival. Eloveve vagy sem a farok ;)
2023. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!