Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyannal akivel szexelne valaki, barátságban egyáltalán nem akar gondolkozni? 30/f

Figyelt kérdés
Nem értem az átmenet nélküli szex vágyat pedig sokan ilyenek. Engem speciel zavar. Inkább emberileg ismerném meg először, aki tetszik és utána vagy lesz intim irány is vagy nem nem az lenne a mérvadó.
2019. jún. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert attól hogy valaki a külsejével is felizgat szexuálisan, még nem biztos hogy emberileg is kompatibilisek vagyunk egymással.


Nem is beszélve arról hogy mindenkinek van egy barát-limit az életében hogy hány emberrel tud barátságot, haverságot, ismeretséget ápolni. Ha te magányos vagy mert kevés barátod van vagy egyáltalán nincs, akkor könnyű azt mondani hogy barátkozni akarsz, de ha valakinek már vannak kielégítő baráti kapcsolatai akkor nem vágyik újabbakat szerezni

2019. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel!
2019. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akikre gondolok esély sincs hogy kiderülne lehetne e barátság mert kategorikusan csak szexet keresnek.
2019. jún. 22. 10:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyanok is lehetnek szerintem, akik nem hisznek abban hogy sikerülne barátkozni is, de emiatt meg se próbálni, hangsúlyozom, Ha van szimpátia butaság szerintem na de ahány ember annyiféle gondolkodás mód.
2019. jún. 22. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen normálisan gondolkozol. Nem értem énse akik mindenféle lelki ráhangolódás nélkül képesek együttlenni valakivel. Én soselennék képes olyan férfival együttlenni akivel nincs érzelmikötődés.
2019. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én szex után mindig dumálok. Az első azonban a vágy...
2019. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!