Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogy tette túl magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy tette túl magát reménytelen szerelemben? (többi lentebb)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akibe nagyon szerelmes vagyok. Ismerem már pár éve, nagyon szimpatikus maga a személyisége, külsőleg is nagyon vonzó, elismerem hogy úgy hangzik ez mint ha megvakultam volna a szerelemtől, de tényleg nagyon beleestem. amióta megláttam nagyon tetszett, most pár év után megismerve tényleg nagyon szerelmes vagyok belé. Mást el se tudnék képzelni párkapcsolatban csak őt, szinte nincs olyan nap de még néha óra se hogy ne jutna eszembe.


A bajom ott kezdődik hogy ő az az igazi abszolút heteró fiú. ismerem már rég óta, beszélgettem vele sokat sok mindenről. szinte minden hónapra hanem hétre jut neki valami kaland csajjal, kezdve onnan hogy egy laza cumi, vagy épp pár épülettel odébb dugott egy csajjal stb. igazi éli az életét kihasználja hogy fiatal és független.

nem sok barátnője volt, egy vagy max kettő de ő velük meg nem jött ki, szakított is velük, akik aztán sírtak is rendesen, gondolom ők is szerelmesek voltak nagyon.

nem igazán derült ki róla hogy esetleg kíváncsi típus lenne a másik nemre, mondta már hogy ha volt is eléggé részeg, még csúnya nővel összejött már de hogy fiúval az semmiképp, akármennyire is legyen részeg.


nehezen de elfogadtam hogy ő vele soha nem lesz semmi.

és amiről inkább szólna a kérdésem is az az hogy attól félek hogy ha esetleg találnék is magamnak valakit aki homo és megpróbálnánk párkapcsolatba lenni, attól félek hogy mindig csak az előbb leírt heteró barátom volna az eszembe hogy ő vele milyen jó lenne, hogy nem tudnám túltenni magam rajta...


szerintetek így lenne? esetleg volt már valaki aki ilyen helyzetben volt, vagy tudtok valakit?



2019. jún. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen helyzetben, de a helyedben azt mondogatnám magamban ahányszor csak eszembe jutna az a hetero srác, hogy "Fölösleges ő rá gondolnom, hisz úgyse kaphatom meg. Koncentrálni fogok a homo srácokra. Velük érdemes csak foglalkoznom."

Tudom furcsán hangzik ez, de én ezt tenném. Racionalizálnék.

2019. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én lány vagyok, de volt egy barátom, aki meleg. Nagyon régóta ismerem és évekig jó barátok voltunk, de az élet úgy alakította, hogy megszűnt közöttünk a barátság. Vele volt az tavaly, hogy szerelmes volt egy pasiba, ő is ezzel küszködött, mint te, de neki volt mellette párja. Eléggé bajban volt, mert a párját nem szerette úgy és annyira, mint azt a férfit. De a mai napig megvannak a párjával. Végül túltette magát rajta, fogalmam sincs, hogy tette, de szerintem új céljai lettek, utazgatott stb. Ráadásul ezzel a pasival egy helyen dolgoznak és neki is nehéz volt. De én azt mondom, hogy idő.... sajnos el kell fogadni, hogy bizonyos dolgokból nem lesz semmi. Én beszéltem a pasival is, ő eléggé egyértelműen megmondta, hogy nem akarna semmit másik pasitól, de szerencsére a barátom túltette magát rajta, pedig oda volt érte rendesen. Talán az is segített neki, hogy kapcsolatban volt és ott volt a párja. Lehet neked is hasonló emberekkel kéne ismerkedned. Vagy majd jön magától úgyis valaki. Én is reménytelenül vagyok szerelmes, pár hónapja elhagyott a férfi, akit szerettem, együtt voltunk rövid ideig, de úgy érzem, sose fogom elfelejteni. Másra alig tudok nézni, vagy ha próbálkozom is, úgyis az lesz, hogy eleve kuka a dolog... :( nem kell erőltetni és lesz valahogy...
2019. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én élményem kicsit másmilyen volt... De a lényeg az, hogy tovább kell lendülni. Szerintem a legtöbb ember életében van egy nagy szerelem, ami miatt évak múlva is elakad a szava, ha eszébe jut - legalábbis nekem van ilyen. Először nehéz. Sokáig aludni sem tudtam. Valahogy meg kell tanulnod elengedni. Foglalkozz magaddal sokat, tegyél a kedvedre. Én rengeteget olvastam, sorozatokat néztem, úgy könnyebb volt elaludni is anélkül, hogy rá gondoltam volna.

Azt, hogy tudsz-e kapcsolatot kialakítani mással pedig nem derül ki addig, amíg ki nem próbálod. Ha úgy érzed, nem esik jól a másik jelenléte, simán megmondhatod neki, hogy nem vagy kész, ha normális, megérti és ad teret.

A lényeg, hogy mindig tedd azt, amiről úgy gondolod, hogy a legtöbbet segít neked. És szabad kicsit önzőnek lenni.


Nem tudom, van-e ennek így értelme, de remélem azért ki tudsz szedni belőle valamit. Sok sikert a továbbiakban!

2019. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az előző vagyok, még annyi: ne kínozd magad azzal, hogy meghallgatod a csajozós-kalandozós sztorijait. Én is mindig még direkt rá is kérdeztem, hogy miket csinált... De ezzel csak ártasz magadnak, feleslegesen. Szóval hajrá!
2019. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát!

ment a pozitiv értékelés

2019. júl. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!