Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ismeretlennel ti tudtok passzívak lenni?

Uni vagyok, de ha ismeretlennel talizom, nem akarok sosem passzív lenni.

Ez normális, hogy ilyenkor csak aktívként tudok viselkedni?

Vagy bizalmi/önértékelési probléma?

Keress kérdéseket hasonló témákban: meleg, homoszexualitás, szex, szexualitás, aktív, passzív

jún. 23. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
Én tudnék. Bár megértem miért ragaszkodhatsz az aktív szerepre. Nem mindenki olyan megbízható és türelmes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 23. 14:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És akkor ezen hogyan érdemes változtatni?

# 2/6Időpont jún. 23. 15:38 Privát üzenet
Hatarozottan tudok ...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 23. 16:18 Privát üzenet
Csak passzív tudok lenni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 24. 09:52 Privát üzenet
Még nem voltam senkivel, de szerintem tudnék.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 7. 01:42 Privát üzenet
Hát én full passzív vagyok szóval nálam alapból csak az játszik, hogy én legyek a passzív, de nyilván idegennel stresszes tud lenni a dolog, hogy ő hogy fogja csinálni, de azért gondolom mégha alkalmiról is van szó, legalább egy picit beszéltek a szex előtt, és abból azért már elég sok minden le tud jönni. Szerintem ez annyira nem is bizalmi dolog, mert azért legtöbb esetben akkor élvezi az aktív, ha a passzív is élvezi, szóval most a nagyon extrém eseteket leszámítva nincs min aggódni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 9. 00:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiatal, vékony passzívak: ha csak szexhaverségre keresnétek aktívat, akkor milyen elvárásaitok lennének?
Passzívak! Ti mit élveztek anál szex közben?
Passzívak, milyen hatással van ez rátok?
Miért mondják a passzívak, hogy bírnak sokáig sz-pni mikor nem is?
Aktív meleg társaim titeket a férfias vagy a lányosabb passzívak izgatnak fel?
Passzívak, szeretitek simogatni, smacizni az aktív testét, vagy csak akkor csináljátok, ha kéri?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!