Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismeretlennel ti tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlennel ti tudtok passzívak lenni?

Figyelt kérdés

Uni vagyok, de ha ismeretlennel talizom, nem akarok sosem passzív lenni.


Ez normális, hogy ilyenkor csak aktívként tudok viselkedni?


Vagy bizalmi/önértékelési probléma?



2019. jún. 23. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék. Bár megértem miért ragaszkodhatsz az aktív szerepre. Nem mindenki olyan megbízható és türelmes.
2019. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor ezen hogyan érdemes változtatni?
2019. jún. 23. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatarozottan tudok ...
2019. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak passzív tudok lenni.
2019. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Még nem voltam senkivel, de szerintem tudnék.
2019. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én full passzív vagyok szóval nálam alapból csak az játszik, hogy én legyek a passzív, de nyilván idegennel stresszes tud lenni a dolog, hogy ő hogy fogja csinálni, de azért gondolom mégha alkalmiról is van szó, legalább egy picit beszéltek a szex előtt, és abból azért már elég sok minden le tud jönni. Szerintem ez annyira nem is bizalmi dolog, mert azért legtöbb esetben akkor élvezi az aktív, ha a passzív is élvezi, szóval most a nagyon extrém eseteket leszámítva nincs min aggódni.
2019. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!