Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy kifejezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kifejezetten kellemetlen érzés volt, ahogy a partneretek szopott? Ha igen: miért volt kellemetlen, mit csinált rosszul?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
fogazott, lehúzta nagyon a bőrt és feszült, szorította az alját, zacsit nyomta... ilyenek.
2019. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
nem tudta olyan nagyra nyitni a száját és karcolta a fogával.. azóta szoktam randin adni lányoknak egy almát, hogy lássam mekkorát tudnak harapni :D nem vicc.
2019. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Elnéztem a kategóriát, de szerintem nem változtat sokat a válasz relevanciáján.
2019. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hat ram nem volt meg panasz ....
2019. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom túl agyra nyitni a számat és kicsit hozzáér a fogam a péniszhez, de akinek csináltam azt mondta nem zavarta annyira, inkább ingerelte ez is :D
2019. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
En meg szimplan szopnek :D
2019. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már akinek szólni kellett, hogy ezt így ebben a formában gyorsan hagyja abba! Sajnos ez nem jön mindenkinek zsigerből, azaz van aki nem tud jól szopni! És az csak a legkisebb gond, ha csak nem élvezem, ott a gond, amikor kifejezetten kellemetlen!
2019. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Nekem egyszer leharapta veletlen
2019. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt ilyen "élményem" - srác éppen csak a végét vette a szájába, azt is úgy, hogy ne nagyon érjen hozzá, amikor kézzel rá akartam segíteni nem engedte, miközben a technika, beleélés, kedvtelés egy nagy 0.


Inkább kivertem magamnak, kezet mostam és hazamentem.

Nem volt második alkalom.

2019. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy a srac tul erosen szivta. Es olyan is hogy a zacsimat szivta meg erosen. Ez fajt arrol nem is beszelve h veralafutasos lettem. Hat az xar volt. Tarkon is vagtam, hogy hagyja abba.
2022. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!