Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan nyugtassam meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátomat aki fél attól, hogy kiderül a melegsége?

Figyelt kérdés
Mindig mondja, hogyha nem ismert volna meg egyedül lenne, mert fél ismerkedni, vagy próbálna heteró lenni. Semmilyen közösségi oldalon nem mer írni, ha beszélgetünk egymással a kapcsolatunkról. Csak kettesben mer önmaga lenni. Szex előtt minden ajtót bezár, besötétít. Ha azt képzeli hogy valaki sejt valamit a kapcsolatunkról, pánikszerű tünetei lesznek. Tudom, hogy szeret de a nagy fokú félelme rámegy az egészségére. Azt tudom, hogy egyszer volt valami gyanú felé rokoni körben, ahol a rokon gyerek leb...ta tinikorában, és akkor kiborult, sírt.Talán ez is hatott rá. Azután mindig a lányokról beszélt, és most is azt csinálja, meg odafigyel arra, hogy minél férfiasabb legyen.
2019. jún. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele erről. Próbáld meggyőzni, hogy nem érdekes ki mit gondol. Vannak idióta emberek de velük nem kell foglalkozni. Szerencsére sok elfogadó ember is van a világon...
2019. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A baratod nehezen éli meg,,,fel a kovetkezmenyektol,ezt meg lehet erteni.sokan vannak ugyan igy,,,
2019. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmar es mi törtenik akkor ha kiderül ?

Le kell tagadni aztán csá .

Aki meg ez miatt eltávolodik tőle az nem is szerette igazan.Az ilyen embertől meg jobb is megszabadulni :)


Heteró nő.

2019. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!