Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg csak nagy farokkal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak nagy farokkal és kigyúrtan van esélye egy aktívnak?

Figyelt kérdés
Én átlagos mérettel (16) ismerkedek és nagyon vékony vagyok. Eddig kb mindenki ezek miatt offolt. Vagy én offoltam. Így érdekel, hogy tényleg ezek az elvárások? A normális egyszerű srácok akkor kikkel ismerkednek?
2019. jún. 25. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Senkivel. A srácok is ugyanolyan ribik.
2019. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan van akinek csak az ilyen aktív kell, proballj mas helyen keresgelni esetleg nem a tokelet alaku passzivok kozott
2019. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
180cm és 59kg vagyok. Hasonló mérettel. Imádnak. Szerintem csak kifogtál pár méret mániás bolondot. Ne add fel.
2019. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Egy aktív legyen sportos, férfias, min. 70 kiló, ő van felül, legyen jó a kondija a hosszú menetekre... :D

Farokméret 15 centi felett kb mind1 szerintem.

2019. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is vékony aktív vagyok, mégis imádnak a srácok. Legyen a kisugárzásodban egy kis dominancia, vezesd a beszélgetést, flörtölj, adj jeleket. :)
2019. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom a többség mit keres, mik az igények, de szomorú ha csak ez számít. A te méreted bőven elég, nem is kell nagyobb szerintem (én legalábbis nem bírnék nagyobbal). Az mondjuk tetszik egy aktív fiúban, ha nálam erősebb alkatú (nem kell kigyúrtnak lennie, csak nagyon vékony ne legyen), mert én is vékony vagyok. De tényleg sok múlik a kisugárzáson, magabiztosságon, csáberőn, stb :)
2019. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazán mindegy hogy néz ki az aktív, engem csak is a farok érdekel. Még nem szoptam, és csak is szopni szeretnék, és erre sokkal jobb a közepes, vagy kis méret.
2019. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten taszitanak a kigyurt aktivak...
2019. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Valóban szomorú, hogy sokakat csak ez érdekel...

Részemről az átlagosnál jóval nagyobb méret sokkal lelombozóbb, mint az átlagosnál kisebb. A túlságosan kigyúrt pasik meg egyáltalán nem vonzanak.

Szóval kitartást, hajrá!

2019. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem
2019. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!