Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valamilyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamilyen szexuális élményetek hetero baráttotokkal/ismerősötökkel?

Figyelt kérdés
Ha volt, egyszer, vagy többször? Nem bánta meg az illető?
2019. jún. 25. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt pedig lehetne
2019. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Te kérdező biztosan erted a heteró szó jelentését ? :)
2019. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem a szó jelentését, igen. Épp ezért tettem fel a kérdést, mert nálam már volt rá példa. Heteronak vallja magát, mégis benne volt a dologban, sőt, ő kezdeményezett (lehet épp emiatt torzul el itt a hetero jelentése, de arra értem a heterot, aminek az illető vallja magát).
2019. jún. 25. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdek heterókkal. Tiszteletben tartom az orientációjukat pont azért mert csak így várhatom el tőlük ugyan ezt. (akivel meg szexuális élményed van az tuti nem heteró, szvsz)
2019. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem simán lehet valaki hetero attól mert volt élménye azonos neművel, vagy belement egy kalandba. Nekem volt hogy egy haverommal smároltam és odáig jutottunk, hogy megengedte, hogy leszopjam. Ő azt mondta, hogy nem akarja ezt többet csinálni és nem érezte jónak. Szerintem ha biszexuális lenne akkor vágyna rá, hogy átélje még ezt. Egyébként nekem is volt lánnyal kalandom régebben, szintén ennyi, hogy leszopott de nekem meg az nem tetszett, és nem csinálnám mégegyszer.

28 éves ffi

2019. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja meleg vagyok.
2019. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Haverral boxerban összebújva alvás, tovább sajnos nem mentünk. :D
2019. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero nem vagyik ilyen jellegu kalandokra.ha megis,akkor az a tipus,amelxik nem csajozos es nem tud ismrrkedni,,es megtortenhet hogy.....de aztan elis felejti a dolgot,,
2019. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban a legjobb haverommal egyutt recskaztunk. O hetero. Sajat magunknak meg egymasnsk kivertuk.
2019. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátnőmmel "nőgyógyászosat játszottam". Még általános iskolások voltunk.

Ennek ellenére a pasikhoz vonzódunk mindketten

2019. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!