Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az analis szex mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az analis szex mindenkinek nagyon faj?

Figyelt kérdés
Beleegyeztem, hogy a partnerem megdugjon, de borzalmas volt. semmi gyonyort nem erztem, csak iszonyatos fajdalmat
2019. jún. 28. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon jó érzés! Nem vagyunk egyformák, az eleje persze fáj picikét, de amint kitágulok máris nagyon élvezem ahogy jár a popsimban:)
2019. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a behatolas utan is fajt. Mondjuk nagy es vastag farka van
2019. jún. 28. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen:) Pedig az a jó, mmmm:P

Persze óvatosnak kell lennie az elején!

2019. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Pár alkalommal még fog fájni, de utána egyre jobb lesz.
2019. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem szóltál neki hogy számodra nem jó ahogy csinálja?
2019. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ez mindenkinél más.

Fontos az is, hogy kellően el lazultál e, az sem túl jó ha csak azért mentél bele hogy örömöt okozz neki.

De az is lehetséges hogy, "túl gyorsan " hatolt be, illetve nem használtatok megfelelő mennyiségű sikítót.

Nekem 2x volt analban részem, az első partnerem oda figyelt, óvatossan, érzékien. De a másodiknál egyszerűen rémes volt, abba is hagytuk.

2019. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon szeretem, ha dugnak.


De! Nagyon fontos a megfelelő előkészítés, pláne akkor, ha még kezdő vagy a témában. Óvatos tágítás ujjal, ha már 2-3 ujjal nem fáj, akkor jöhet a valódi... De nincs olyan, hogy túl sok síkosító! :) Előkészítés nélkül és kevés síkosítóval még nekem se biztos, hogy jó lenne, pedig már sokszor dugtak engem.

2019. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem fáj de jol elo kell késziteni a anuszt
2019. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az fajdalmas,,biztosan faj akinek behatolnak,,Aki mégis csinalja,biztos a partnere miatt elviseli.
2019. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!