Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem merek élőben találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek élőben találkozni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn már lassan egy éve fenn vagyok, sok sráccal kijövök, tetszem is nekik, de mikor a talira kerülne a sor, beijedek, mert eddig nem voltam még senkivel, legjobb haveromon kívül senki sem tudja, hogy meleg vagyok, így meg borulna az egész...hogyan vegyem rá magam mégis? 20/f

2019. jún. 29. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én azt tanácsolom, hogy számodra szimpatikussal max egy fagyira menjetek el. Beszélgessetek. Meglátod nem nagy ördöngösség ez. Utána már egyre jobb lesz, lesz tapasztalatod. Üdv:21/f
2019. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert fosol, hogy szétpakol, egy HIV fertőzött kan.
2019. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert félsz attól, hogy kiderül.
2019. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

#2 a számból vetted ki a szót .


De viccet félretéve pontosan ez a baj !!!

2019. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek.

Mikor em fogadtam el magam és küzdöttem a melegségemmel én is így voltam vele. Regiztem meleg társkeresőre, sok idő kellett ahhoz hogy találkozni is merjek.

Ne úgy indulj neki, hogy na most megyek dugni.

Hívd el kávézni, vagy meginni valamit. Én nagyvárosban vagyok és elég sok az ismerős, ezért kerestem egy olyan helyet tali előtt ami nem forgalmas, meg tudom, hogy ismerősök oda nem járnak.

Elhívtam, kávéztunk, beszélgettünk, ami engem nagyon érdekelt ebben az időben, hogy ki hogy élte meg a saját elfogadását, cming outját, hogy álltak hozzá barátok, rokonok az előbújás után stb.

Sokat segített mások tapasztalata, véleménye abban, hogy elfogadjam magam.

Ha esetleg meg valakivel mégis összefutsz, akkor ki tudod magyarázni, régi osztálytárs, munkatárs vagy valaki más, ugysem ismerik az összes munkatársad, osztálytársad.

Ha szimpatikus a srác, akkor meg eldől, hogy lesz-e a beszélgetésnél több-e vagy sem. És ha meg is történik, ugysem fog vele felvágni ha meglát az utcán, hogy na ő az akivel lecummantottuk egymást :)

A kezdő lépést tedd meg az a lényeg, a többi már könnyebb lesz.

Ha meg kis vidéki faluban vagytok, találkozzatok,10-15kmerrel odébb lévő faluban, így mégjobban ki tudjátok kerülni, hogy ismerősbe fussatok.

2019. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányod van; és félsz, hogy csalódnál magadban, és attól összetörnél, mert nagyon gyönge lábakon áll az önbizalmad. Rettegsz, hogy elrontanád, és még attól is, hogyha tényleg nem jönne össze , akkor esetleg összetörnél, ami akár tényleg így is lehet; hogy tényleg összetörhetnél esetlegesen, de ne aggódjál. Fogd föl pl egy próbának, mintha egy számítógépes játékban lennél. Legközelebb ügyesebb leszel máskor; és akkor majd végigviszed a pályát, és teljesíted.
2019. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!