Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakori a nem meleg férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a nem meleg férfiak között, hogy egymással próbálják ki a szexet a kiskamaszok elsőnek? Én 29 vagyok, nem meleg és a másik fiú se lett az, mégis nekünk így volt meg az első.

Figyelt kérdés

Tizenkéát évesek voltunk, csak éppen elkezdett nagyon eldurvulni a hormon. Nem voltunk még férfiasak, inkább voltunk a kettő között, gyermek és kamasz, ez pedig aféle semleges, nem taszító, de nem is vonzó dolog volt. Vagyis a seggünk az mind a kettőnket vonzotta, mert kerek volt mint egy lánynak. Én nekem egy fiú volt az első. minden baromságot kipróbáltunk, igaz az orális dolgot nem, de a dugást igen. kb fél évig, aztán nyári szünet után már mind a ketten 13 évesen barátnővel tértünk vissza az iskolába.


kérdésem, hogy más is van így? Ez nagyon szokatlan, vagy gyakoribb mint gondolnám?


2019. júl. 1. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

- Csá haver. Milyen az új csajod?

- jó, jó... de a te seggedet semmi sem pótolja...

2019. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Beszarok! 😂

32/f

2019. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szokatlan.
2019. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi de nem, ez nem normális és nem is gyakori. Nyilván nem ismerem az összes hetero barátom titkát, de még hasonló sztorit se hallottam tőlük...
2019. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

én meleg vagyok, abban az időben barátokkal (akik heterok) gyakran vertünk egymás előtt a farkunkat, sőt volt olyan játék is, hogy ki élvez el később.

Ez megeseik sok heterónál kamasz korban, de a dugás az már túlzás.

2019. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is pont igy volt,12-13 évesen kb 6 haverral is volt,mind hetero lett mára..szal van ilyen ,csak nem public
2019. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
#4 talan mert eltitkoljak? Nem kotelesek mindent kitálalni
2019. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Előző: nyilván nem kötelesek mindent kitálalni, de akkor sem normális. Én melegként nem kezdtem el csak azért lányokkal szexelni, mert épp velük barátkoztam és mert épp ők voltak kéznél...
2019. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam, amikor egy nálam fiatalabb fiúval először lefeküdtem. Rá egy évre egy másikkal. Ők osztálytársak voltak,mégsem tudtak egymásról. Mind kettőjükkel évekig szexeltünk rendszeresen. Mára csak én maradtam meleg, nekik barátnőjük, élettársuk van. Egyikkel sokszor találkozók, de már sosem jön szóba az az időszak, mikor még engem dugott, meg én őt. Vagyis ők már full heterok
2019. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!