Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Borosta csak emiatt? (többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borosta csak emiatt? (többi lent) és fiuk nektek bejön a borosta? Szexi? Kívánnivaló?

Figyelt kérdés

kor: 25-30 között


mi van akkor ha valaki csak azért hagyja magát borostásan mert az szexinek tűnik neki, és maszturbál arra mintha ő maszkulin módon megdugna valakit (az illető most egyedülálló, ezért maszturbál így és a tükör előtt),


és persze amiatt is hogy ha netán összeismerkedne egy sráccal, akkor neki tetszen a borosta merthogy általában az szexi, ezt mondják,

persze ha nem tetszik neki akkor le lehet szedni, csak esetleg. tehát a másik fél miatt (és akkor ha nem egyedülálló hanem mással van, az első ok nem kell, azaz nem kell így maszturbálni a tükör előtt.....)


és nektek fiuk, bejön a borosta? szexinek gondoljátok? tetszik nektek?



2019. júl. 5. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön :)
2019. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejon a legtobb ferfinel .
2019. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy bejon, nekem meg a szakall is tetszik
2019. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh.nagyon bejön.bár a kérdéshez tartozó kiegészítés kicsit zavaros.de a borosta mindenképp vágyfokozó számomra.jo amikor cirógatom....huuuu.
2019. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is bejön, sőt!! Szerintem egy fiú/férfi úgy néz ki jól, ha van rajta szőr(arcszőrzet, test). Nagyon is vonzó tud lenni valaki, ha van rajta mit "fogni"! :D Persze az elhanyagoltság más téma, de ne legyen valaki csupasz, mint egy..!
2019. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nagyon szexi,es jokepu,ha borostas,,de van,akinek nem all jol
2019. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval értek egyet. valakinek nagyon jól áll, és nagyon vonzóvá teszi, viszont valakinek meg egyáltalán nem áll jól és persze a kettő között minden előfordul.
2019. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!