Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A debreceni Egyetem kolijában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni Egyetem kolijában mennyire beválalósak a pasik, vagy szokott ott lenni meleg kaland?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék járni fősulira és kíváncsi lennék, hogy mennyire bevállalós akkor, esetleg mennyi meleg van ott.

2019. júl. 7. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A zsák mindenütt megtalálja a foltját, ha kellően lyukas...
2019. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a Kossuth/Campus kolik visszafogottabbak, sznob némelyik szoba, inkább az olyanokban tudom elképzelni, ahol mondjuk szintenként közös a zuhanyzó, pl. Tisza István vagy Vármospécsi vagy melyik...
2019. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már nem mostani a kérdés, de ha regisztrálsz Planetromeora, ott van egy csomó debreceni kolis srác, lehet ismerkedni😉
2020. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még mindig aktuális a kérdés.
2020. máj. 4. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A Vámospércsiben (ha oda kerülsz) van átfúrt wc (két fülke között persze) és el tudod képzelni hogy mik zajlanak ott. Volt balhé is belőle, hogy egy tanársegéd is járt szop@tni oda és akció közben megcsörrent a mobilja és a teljesen egyedi csengőhangja lebuktatta. Akkor a lyukakat befoltozták, de pár hét múlva újra kibontották és a jelek szerint a karbantartók "szemet hunynak felette". Más nyilvános meleg tevékenységről nem tudok, pedig pár félévet lehúztam már ott. Én a lányokat szeretem, nem veszek ilyenekben részt, kivéve hogy néha a szobatársammal vertük már ki közösen a másik barátnőjének pucér fényképeit nézve, de egymás pélójához nem nyúltunk.
2020. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hűha, érdekesen hangzik. Köszi a választ!
2020. máj. 21. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok. Sajnos most haza lettünk zavarva a koliból a járvány miatt (távoktatás van) de ha normalizálódik a helyzet meg tudom mutatni neked az életkörülményeinket, ha érdekel. :) Ha erre jársz előtte dobj egy privit és egyeztetünk!
2020. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szoptam debreceni kolis srácokat, helyes pasik vannak ott
2020. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát remélem is, ha oda vesznek fel.
2020. jún. 19. 16:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok, minden koliban van bőven biszex és meleg srác, igy lesz Debrecenben is😉
2020. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!