Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezek a dolgok jelenthetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok jelenthetik hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem az utcán nézni a velem azonos neműeket, de tudom hogy azért nézem mert nem vagyok megelégedve a külsőmmel és olyan szeretnék lenni mint ő. Megnézem pl. Mennyire szőrös a lába , mert nem tudom hogy amennyire nekem szőrös az undorító e vagy sem. Nem szoktam bele gondolni milyen lenne vele szeretkezni,ha bele is gondolok akkor se velem hanem ő és egy nő között történik.Olvastam hogy identitás keresés meg stb., De nem tudom.Szerelmet ,vonzalmat még nem éreztem senki iránt, de már belegondoltam milyen lenne egy lánnyal.

2019. júl. 7. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
csak a testképedet vitatod. ez nem jelenti azt hogy meleg vagy. meleg az aki azonos neművel akar erotikus/romantikus dolgokat csinálni. ha nem akarsz nem vagy az
2019. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én pl tini lány vagyok, most nő a mellem, és az utcán néha megnézem, hogy normális-e. Engem eléggé zavar őszintén, hogy ott nő egy pukli :/
2019. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy az!
2019. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!