Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hosszú távon ti hogyan titkolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon ti hogyan titkoljátok el otthon, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

30 évesen pl.

Nekem sosem fogadnák el sajnos, külföldre költözöm. De nem tudom ez elég lesz-e.


Álbarátnőt érdemes bevetni?



2019. júl. 12. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

A saját anyám se tudja, de ez így van jól!

Biszexuális vagyok! Van feleségem, gyerekeim is, és senki nem sejt semmit!


40/F/Bi/Bpi

2019. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De Te bi vagy, nem meleg...

Az azért nem ugyanaz.

2019. júl. 12. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes eltitkolni, rengeteg belső feszültséget, frusztrációt okoz, párkapcsolati képtelenséget, örömtelen életet.

Mondd el, vállald a következményeket, bármi is lesz az. Ha nem fogadnak el, őket minősíti, nem téged.

2019. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nekik.

Utána később úgysem kerül szóba, nem erről fog szólni az élet otthon.

De legalább tudják és neked sem kell titkolózni.


De leginkább mérlegelj, hogy érdemes-e tudniuk. Hogyan fogadnák? Lehet jobb ha nem tudják. Ezt viszont te látod, hogy jól fogadnák vagy sem.


Nekem családom tudja és egyáltalán nem jön szóba. Nem érdekli őket. Boldog vagyok. Ők is. Ennyi.

Viszont mamám nagyon konzervatív, így ő nem fogja megtudni. A család is így gondolja, hogy jobb ez így neki.


28f

2019. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Amíg Te magad sem tudod elfogadni addig hiába várod el a szüleidtől. A problémáid elől meg menekülhetsz külföldre de mennek veled azok is.

Én is azt hittem, hogy soha sem fogják megérteni. Ezért titkolóztam 30+ évig. De nem lehet ezt csinálni örökké...

2019. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A környezet nem mindegy. Tudni kell, kinek lehet elmondani.

Anyám pl. nem tudja, nem is sejti.

A mostani páromnak nem hozom elő, mert nem lehet.

Az előtte lévő két exem megtudta -illetve bevallottam nekik-, és elfogadták, sőt, izgatta őket a dolog. Ebből az egyik ex kíváncsi volt két pasi együttlétére, a másik pedig tevőlegesen is beszállt.

Igaz, ahogy kiviláglik, én bi vagyok, nehezebb a helyzetem.

Az álbarátnő nem megoldás. Sokkal jobb megoldás a te esetedben -szerintem- a "munka mellett nem fér bele a magánéletembe" és hasonló frázisok, ha a család nem elfogadó, sőt...

2019. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Albaratnot? Megis minek. Ma mar a szingliseg is egy eletforma. Nem kozelezo megallapodni. A szexualis eletedet meg gondolom nem veluk akarod megbeszelni. Ha meg kerdeznek, hogy hol a baratno, akkor megmondod hogy nincs es nem is akarsz megallapodni/csaladot. Nem tul bonyolult...25f
2019. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Álbarátnő, külföldre költözés... a kétszínűség netovábbja. Mi értelme ennek? Ha nem tetszik nekik az igazi éned, akkor arról te nem tehetsz. Álbarátnő... miért szívatnál egy embert a saját bal**szságod miatt? Itt most nem a homoszexualitásodra gondolok, hanem a gondolkodásodra, ami visszataszító.
2019. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mondtam el otthon, de biztosan tudják. ennyi idősen ez már nyílt titok
2019. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 31 és míg jártam középiskolába én szóvá tettem nagyszülőknél és anyámnál is. Mára szerintem elfelejtették, igaz nem is emlegetem, mert felesleges. Apám viszont tipikusan az a felfogású ember, hogy örökké fiatalnak maradni az igazi boldogság kulcsa. Falta a nőket mindig is, de egy beszélgetés kapcsán, ha megint a csajok felől érdeklődik nálam, rávágom neki, hogy fiúzok. :D
2019. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!