Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha feláll a péniszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apadkuss kérdése:

Gáz ha feláll a péniszem a legjobb haveromra aki fiú?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem gáz, nyugi.

Ha az a kérdés, hogy meleg vagy-e, akkor mint a sicc.

2019. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Bár ha eszreveszi és leesik neki hogy miatta áll a cerkád, akkor lehet hogy neki már gáz lesz...
2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De csak úgy feláll rá?

Nem gáz nyugi. 😉

2019. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod Direx10. Mar kurv*ra bekussolhatnal es ellapulhatnal a sotetben, mert kurv*ra 2szinu dolog amit csinalsz. Napokkal ezelott te tetted fel azt a kerdest hogy nekunk be jon e az a fiu akit belinkeltel, aztan most jatszod az alszentet, mert te biszex vagy. Ez semmit sem valtoztat felfogod??? Attol meg te is "buza" vagy mert a fiukat is szeretrd. Szoval szepen kerlek fogd be a pofadat es probald moderalni magadat, ertelmesebbnek lenni.

Kedves kerdezo. Hogy valaszoljak kerdesedre, szerintem sem gaz, en is szerelmes voltam a legjobb baratomba, bar elotte nem allt fel ra. Hal isten. Akkor kellett volna mit megmagyarazni :DD

2019. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2019. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Ha neked nem gáz, akkor számomra se az, hiszen nem velem történik.

Ha itt valaki mégis azt írná, hogy ez gáz, attól még neked nem kell annak lennie.

Szóval ezt kizárólag TE döntheted el, hogy gáznak érzed vagy se.

2019. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen:) adj egy sanszot magatoknak
2019. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, természetes.

nekem is állt már fel haveromra. meg már láttam , hogy haveromnak is felállni, de nem rám állt fel neki

2019. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is elő fordul de kimagyarázom magam meg nem azért mert csinálni akarok vele valamit csak ugy spontán bekövetkezik
2019. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!