Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok! Rajtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Rajtatok látszik, hogy a férfiakhoz vonzódtok? Lányosak vagytok?

Figyelt kérdés
Bocsi, de nem ismerek személyesen homoszexuálisokat!
2019. júl. 15. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen.latszik.es lanyosan.elegge lanyosan.mint egy no ugy.
2019. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam szerintem egyáltalán nem
2019. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyes csak viccel? Nem tudom eldönteni.

Köszi második!

2019. júl. 15. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam egyáltalán nem látszik. Átlagosan férfias férfi vagyok.
2019. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt honnan tudjátok valakiről, hogy olyan szexuális beállítottságú mint ti, ha rajtatok se látszik? Interneten ismerkedtek vagy tematikus helyeken?
2019. júl. 15. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, csak ha elmondja
2019. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod ki meleg és ki nem. Vannak árulkodó jelek de a biztos az, ha bevallja. Addig csak sejtésed lehet.

Legtöbben interneten ismerkednek. Ott azért lehet tudni, hogy aki regisztrál az nem véletlenül teszi.

2019. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam se látszik, mindenki meglepödik, mikor kiderül.

de sztem ez a magyar melegekrol nagyobb általánosságban elmondható, mivel a másság kevésbé elfogadott, mint a nyugati orszagokban, így ennek kifejezése is visszafogottabb. én legalábbis ennek tudom be.

2019. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik rajtam sem, és célzottan szinten ilyen srácok izgatnak.

Ismerkedni általában meleg partnerkeresőkön szoktak, nyilván az a biztos ha elmondja de azért ha figyelmes vagy vannak jelek. Pl többször összenéztek és elkapja a tekintetét, vagy mélyen nézi a srácokat, de a mindenkori legjobb (főleg kisvárosban) a facebookon a közös ismerős vonal. XD

2019. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rólam sem sejtik, pedig maszkulin sem vagyok.
2019. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!