Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha hetero vagyok miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hetero vagyok miért érzem ezt? Valaki segítsen

Figyelt kérdés

Szóval van ez a srác..

Nagyon fura érzéseim vannak iránta, szerintem ez egyébként nem normális...

19 éves. Tipikusan jól néz ki, de nem tudom, hogy akarnék e tőle többet is. Szóval nem hiszem, hogy le tudnék vele feküdni. Pont ez a fura... Sok haverja van. De igaz barátai nem igazán vannak. A legtöbben csak érdekből barátkoznak vele.

Elég sokat cigizik is, de nincs beleszólásom nyilván akar tetszik akár nem...

Kétségtelen, hogy többet érzek barátságnál, de nem tudom, hogy ez szerelem lenne e. Annyira jó érzés amikor megölel. Olyankor azt érzem, hogy biztonságban vagyok és senki sem bánthat. Néha úgy tekintek rá, mintha a testvérem lenne, szóval úgy szeretem, mint egy testvért, de aztán rájövök, hogy azért a testvérek sem tennének meg ilyen dolgokat egymásért.

Konkrétan nekem ő van az első helyen. Az ő boldogsága számít, az, hogy teljesen rendben legyen lelkileg. és aztán jövök én is. Már magamra nem is nagyon gondolok..igazából nekem az is rendben lenne, ha össze jönne valakivel, csak boldog legyen..és akkor én is jól leszek. Elég sokat szoktam aggódni is miatta. Igazából csak kis dolgok miatt, de mégis...

Úgyérzem bármit megtennék érte.

Ez most tényleg úgy hangzott mintha szerelmes lennék belé, de nem hiszem, hogy tudnám csinálni egy sráccal. És pont ez az, hogy szexuálisan nem vonz egyáltalán... Szóval mostmár tényleg nem értem magam..


2019. júl. 15. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mondanám hogy szerelmes vagy belé de ott az fura hogy boldog lennél ha boldog lenne valakivel,én ha szerelmes vagyok valakibe akkor azt akarom hogy csak velem legyen boldog.
2019. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő nyitott lenne a dologra, ha te szerelmes lennel bele?

Próbálkozz kisebb dolgokkal, hosszabb ölelés , stb, aztán lehet vele mégis bejönne komolyabb testi kontaktus is. Sose tudod amíg nem próbáltad, és ha így érzel iránta lehet érdemes megpróbálni.

Én legalábbis a helyedben kiprobalnam( én is 19 vagyok).

2019. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szep igy dzeretni valakit.ez szerelem szetintem
2019. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ha testileg szexuálisan nem vonz akkor csak szeretet, de nem szerelem
2019. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hosszabb ölelés alkalmából meg kellene csókolnod, de igazán szenvedélyesen. Ha úgy alakul hogy visszacsókol, akkor majd alakulnak a dolgok.

Ha nem, akkor is meg tudjátok beszélni.

Remélem segítettem :)

2019. júl. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi történt veletek? :D
2019. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már ezt az egészet el is mondtam neki, de ezen kívül elég sok minden történt még
2019. nov. 16. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És összejöttetek? Vagy valami más történt? Mesélj! :D
2019. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ugye elmondtam neki, hogy szeretem

De igazából az elkövetkezendő napokban úgy csinált mintha mi sem történt volna..

Aztán kicsit elegem lett ebből és összevesztünk

Utána egy pár hétig nem beszéltünk és egy közös barátunk házi bulijában elkezdett féltékenykedni amikor egy lánnyal voltam. Teljesen ki volt akadva és ott rángattott mindenki előtt, szóval ott is veszekedtünk

Szerintem ha az emberek nem lettek volna berugva mindenki minket nézett volna. Utána a wcben megcsókolt. Ellöktem. Nyilván. Még tovább is ment volna, de így részegen semmi értelme, ha amúgy józanul nem kellek neki.

Ez kb egy hónapja volt. Azóta nem is nagyon beszéltünk

2019. nov. 19. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érez irántad mindenképpen valamit, csak nem meri bevállalni magának sem. Nem akarja felvállalni, hogy meleg. Valszeg részegen előjöttek az "igazi" érzései, gátlások nélkül. Szerintem cuki, hogy megcsókolt és azért remélem még sikerül nektek valami. Ha esetleg mégsem, akkor se veszíts el egy ilyen jó barátot, nehéz ilyet találni. :D
2019. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!