Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meleg vagyok ha egy olyan fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok ha egy olyan fiu tetszik aki lány volt de már férfi névvel és nemiszervel rendelkezik?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nő vagy, akkor nem.
2019. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
* Már ha azért tetszik, mert a férfit látod benne.
2019. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Hogy csinálnak péniszt egy nőnek? Kifordítják a hüvelyét mint egy zoknit?
2019. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ilyeneket felesleges mérlegelni, mert a szexualitásnak csak kis része plátói.

Gondolhatsz valakit vonzónak távolról, de ha intim helyzetbe kerülnétek, lehet, hogy menekülni támadna kedved. Csak te tudod, hogy meleg vagy-e, de ha bio. férfiakhoz nem vonzódsz abszolút, hanem csak bio. nőkhöz, akkor nagy valószínűséggel nem.

2019. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez az illető férfinak definiálja magát, az nem jelent semmit, hogy nőnek született. Férfinak vallja magát úgy is néz ki mint egy férfi->tehát férfi. Akkor lennél leszbikus ha a korábbi női énje vonzana.
2019. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan mindegy, h melyik skatulyába tartozol. Nem teljesen mindegy, ha ő tetszik? Mindenki kényszeresen definiálni akarja magát. Változna bármi, ha most ettől leszbikus lennél? Akkor már egyből azt gondolnád, hogy mégsem jön be?
2019. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!