Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok . Ti hogy ismertét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serana skyrim kérdése:

Leszbikusok . Ti hogy ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok kérlek

2019. szept. 21. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A 40 db "Itt" válasz előtt álljon egy normális válasz is: egy karaoke bárban nagyon szépen énekelt és odamentem gratulálni neki.
2019. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé hihetetlen, de strangersen. Olyan oldal volt, mint az anotalk, csak még volt adva a kor és a nem. Mostmár azt hiszem nem lehet rá menni az oldalra. Sajnos távkapcsolatban vagyunk, de egy éve együtt vagyunk. 18/l
2019. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy kocsmában, a pultnál kért italt ő is meg én is és elkezdtünk beszélgetni
2019. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Felettem járt a gimiben, majd az egyetemen csoporttársak voltunk. És valójában csak a munkahelyünkön melegedtünk össze.
2019. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tinderen :-) Én 25N, ő 38N.
2019. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Facebookon ismertem meg, benne voltam egy meleg fb groupba már jó pár éve, de sose beszéltem onnan senkivel.

Nézegettem a tagokat s megtetszett egy lány, nagyon érdekesnek találtam a profilja után.

Barátnak kértem, de azt hiszem csak másodnak fogadta el a barátkérőm. Elkezdtünk dumálni, ő másik városba lakott, 1 hónap ismerkedés után eljött a városomba, ahol laktam, azután még taliztunk 3x. Végül pedig egymás mellett kötöttünk ki, s most is együtt vagyunk, már 3 és fél éve.

Az utóbbi időbe mondjuk azt érzem, hogy talán vége kellene legyen, nem igen működnek már a dolgok, kb másfél éve alig szexelünk(havi 1), s kb 4 hónapja meg egyáltalán.

2019. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6-os vagyok.

elfelejtettem kort írni

én 23 lány, ő 28 lány

2019. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tinderen ismertem meg a párom, a legjobb dolog az életemben, hogy oda regisztráltam és egymásra találtunk! :-)
2020. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!