Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, befolyásolja a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, befolyásolja a szexuális életeteket, ha idegen helyen alszotok (pl. hotelben vagy vendégségben)?

Figyelt kérdés

Olyankor ritkábban szeretkeztek, mint otthon? Vagy épp ellenkezőleg, izgató az ismeretlen hely? Vagy lehet, hogy semmi jelentősége?

24L (bi)



2019. okt. 8. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan olyan kb minnt otthon
2019. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vendégségben nem igazán csináljuk. Elég kellemetlen lehet a vendéglátónak (legalábbis nekem az), ha hallja vagy tudja mit csináltunk az ágyán/kanapéján.

Hotelben, ahol csak ketten vagyunk, ott viszont szoktuk, legalább annyiszor, mint otthon tennénk.

2019. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem befolyásolja. Otthon, a saját ágyamban mindig sokkal nyugodtabb és fesztelenebb vagyok, mint máshol. De lehet nálam ez a partneren is múlik. (Ha lenne)

24/L

2019. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben ha nem hosszabb időre vagyunk ott, akkor nincs szex. Kibirjuk. Hotelben, panzióban simám mint otthon, legfeljebb a hangunkat fogjuk vissza.
2019. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

A volt barátnőmre a hotel gerjesztően hatott már a változatosság és romantikus hangulat miatt is.

Ki akarta használni a helyet, szeretkezni az ágyban, vagy a lakosztály fürdőjében.

29F

2019. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Pasiként - Szerintem jó dolog és izgalmas úly helyeken csinálni például hotel vagy szállás. Olyan helyen én nem csinálnám ahol hallják a vendéglátók, szüleim, vagy idegenek megláthatnak, de ha ketten vagyunk egy külön szobában, éjjel, tuti elkapnám a barátnőm. Volt olyan kapcsolatom, akit ugyancsak izgatott az újdonság.

39F

2019. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl sokkal izgatóbb más helyeken mint a megszokott helyen :)
2019. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 papi3 ***** válasza:
71%
vendégek voltunk családi összejövetelen ,panzióban volt a szállásunk, ebéd után átöltözni mentünk , nagy szex lett a vége
2020. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Haho ez leszbikus kategoria. En szeretek am idegen helyen, nagyon izgalmas szerintem, de am vendégségbe nem, a kellemetlenség elkerulese végett. 24/l
2021. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs kapcsolatom.


De vendegsegben biztos nem szexelnek a parommal.


Hotel az mas teszta, az meg izgatna is :D

2021. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!