Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Leszbikusság

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
hosszúhajú nevű felhasználó kérdése:

Azokhoz a leszbikus és biszex lányokhoz szól a kérdésem, akik anatómiailag is elvesztették a szüzességüket - lánnyal. Írtok?

nyilván a legtöbb leszbikus lány sehogy se szereti a behatolást, de sokan igen ( persze nem pasival ) ti hogyan vesztettétek el? kézzel vagy segédeszközzel?

és sokan vagytok akik egyáltalán nem is szándékoztok anatómiailag elveszíteni? - mert úgy jó ahogy van...

Keress kérdéseket hasonló témákban: segédeszköz, szüzesség elvesztése, szüzesség, biszexuális, leszbikus

okt. 10. 02:21  Privát üzenet  

A válaszok
Anatómiailag..hát ezt a verziót se hallottam még..

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 10. 07:36 Privát üzenet
Ez az amikor valaki nagyon okosat akar és csak okoskodás lesz belőle.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 10. 10:58 Privát üzenet

Szerintem a legtöbb leszbikus lány pont hogy szereti a behatolást. Nyilván lánnyal. Inkább a segédeszközök használata az, ami ritkábban fordul elő.

Szóval a legtöbb leszbikus lány elveszti "anatómiailag" is a szüzességét.

Velem is így történt. A barátnőm ujjal hatolt belém annak idején.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 10. 11:18 Privát üzenet
"Anatómiailag..hát ezt a verziót se hallottam még.." Nincs ebben semmi fura. Hisz egy leszbikusnak ép lehet a szűzhártyája akkor is, ha már jó ideje szexel.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 10. 11:19 Privát üzenet
Az én szűzhártyámat a barátnőm szakitotta át az ujjaival. Ügyesen csinálta, semmit nem éreztem.29L

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 10. 14:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm hogy kaptam hasznos választ is ( 3, 4, 5 )

igen, anatómiailag, mert ha azt írom szüzességét, akkor jönnek a trollok, meg az okoskodók, hogy de hát egy leszbikus mindig szűz, mert nem volt benne .... ezeket akartam elkerülni, ezért úgy kellett fogalmazzak hogy egyértelmű legyen, érthető és nem is lehessen belekötni.

# 6/7Időpont okt. 10. 22:58 Privát üzenet

Ujjal vesztettem el, segédeszközzel kicsit fura lett volna,meg lehet meg is bántam volna.

20/L/bi

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 11. 08:08 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Éreztétek már úgy, hogy hiába jártok nyitott szemmel, mégsem fogja soha viszonozni egy szempár sem a tiéteket?
Lányok, befolyásolja a szexuális életeteket, ha idegen helyen alszotok (pl. hotelben vagy vendégségben)?
Elmondjam a barátnőmnek hogy leszbikus vagyok?
Lányok, nálatok hogy zajlik az ismerkedés?
A leszbikus lányok hogyan veszítik el a szüzességüket?
Tulajdonképpen akkor a leszbikusok Sosem veszítik el a szüzességüket?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Leszbikusság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!