Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azokhoz a leszbikus és biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Azokhoz a leszbikus és biszex lányokhoz szól a kérdésem, akik anatómiailag is elvesztették a szüzességüket - lánnyal. Írtok?

Figyelt kérdés

nyilván a legtöbb leszbikus lány sehogy se szereti a behatolást, de sokan igen ( persze nem pasival ) ti hogyan vesztettétek el? kézzel vagy segédeszközzel?

és sokan vagytok akik egyáltalán nem is szándékoztok anatómiailag elveszíteni? - mert úgy jó ahogy van...



2019. okt. 10. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Anatómiailag..hát ezt a verziót se hallottam még..
2019. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez az amikor valaki nagyon okosat akar és csak okoskodás lesz belőle.
2019. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a legtöbb leszbikus lány pont hogy szereti a behatolást. Nyilván lánnyal. Inkább a segédeszközök használata az, ami ritkábban fordul elő.

Szóval a legtöbb leszbikus lány elveszti "anatómiailag" is a szüzességét.

Velem is így történt. A barátnőm ujjal hatolt belém annak idején.

2019. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
"Anatómiailag..hát ezt a verziót se hallottam még.." Nincs ebben semmi fura. Hisz egy leszbikusnak ép lehet a szűzhártyája akkor is, ha már jó ideje szexel.
2019. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Az én szűzhártyámat a barátnőm szakitotta át az ujjaival. Ügyesen csinálta, semmit nem éreztem.29L
2019. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy kaptam hasznos választ is ( 3, 4, 5 )

igen, anatómiailag, mert ha azt írom szüzességét, akkor jönnek a trollok, meg az okoskodók, hogy de hát egy leszbikus mindig szűz, mert nem volt benne .... ezeket akartam elkerülni, ezért úgy kellett fogalmazzak hogy egyértelmű legyen, érthető és nem is lehessen belekötni.

2019. okt. 10. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ujjal vesztettem el, segédeszközzel kicsit fura lett volna,meg lehet meg is bántam volna.


20/L/bi

2019. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Újjal veszitettem el én is. Később volt felcsatolhatós is.
2020. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És is újjal szakadtam át. Kicsit fájt akkor, de jó volt az érzés, hogy túl vagyok rajta! Aztán volt bennem felcsatolhatós is.
2020. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!