Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki tartja a távolságot férfiaktól?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Szoktatok ezért megjegyzéseket kapni? Vagy csak megértik, hogy ez van és kész.

2019. okt. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam, de csak akkor, és azért, amikor érzem, hogy tetszem neki, esetleg ismerkedni akar. Volt már, hogy belém szeretett férfi. Nem vettem észre időben, és sajnos úgy alakult, hogy fájdalmat okozott neki a visszautasítás. Sok férfi barátom van, de ők mind tudják, hogy a saját nememhez vonzódom, ezért nem alakul ki ilyesfajta kallemetlen helyzet.
2019. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Más a sorrend te ostoba.


Előbb kapjuk a megjegyzéseket,( vagy hogy így úgy kéne pasival dugnunk, nézhetnek-e minket szex közben, ugye milyen formájú segg a kedvencünk), vagy gyűlölködőeket( azért vagyunk leszbik mert rondák vagyunk, ha ők megba--sznának megtanulnánk a leckét,feminista qrvák vagyunk), na és ezután tartjuk a távolságot tőlük.


Persze ők gyávák ezt beismeri, jobban szeretik játszani a mártírt, hogy csak a nemük miatt kerüljük őket.

2019. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

“Más a sorrend te ostoba”

Ezzel mindent elárultál magadról.

2019. okt. 15. 09:52
 4/4 Rodi91 ***** válasza:
100%

Soha semmilyen szexuális zaklatás áldozata nem voltam,még is távolság tartó vagyok a férfiakkal.Nem tudom miért,de azt sem szeretem,ha megölelnek még barátok sem,még a meleg fiúktól is kellemetlenül értem magam,amikor ölelgetni akarnak. Pedig alapvetően egy nyitott ölelkezős típus vagyok.


Magamban arra jutottam,hogy igazából az lehet az oka,hogy mindig félek,hogy ölelésnél érzem majd nadrágon keresztül a péniszüket.


28/l/l

2019. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!