Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha első szexuális élményem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első szexuális élményem egy tapasztalt, érett nővel lenne, valószínűleg a későbbiekben megbánnám, hogy nem a párommal volt?

Figyelt kérdés

Szép napot!


Először is, mert nem tudom, mennyire néz ki félreérthetően.: Nem vagyok kapcsolatban, nem is volt soha kapcsolatom, és szűz vagyok. Legelső élményem lenne, ha megtenném.


Bennem van a félsz, hogy később megbánom, merthogy azért nem szexeltem senkivel eddig se, mert elképzelésem, vágyam van, hogy majd szerelmesen, kapcsolatban. Konkrétan a szüzesség része nem érdekel, az nekem nem jelent semmit, csak az intimitás a lényeges, amit akárkivel azért nem. Anno sok fiú alázott meg nap mint nap, ezért is csak a nemlétező páromnak nyílnék meg. Egy nővel viszont alkalmit el tudok képzelni, kíváncsiságból. Viszont nem tudom, hogy ezek csak a fiatalkori kíváncsiság vagy a hormonok miatt van.


Tudom, hogy nem Ti döntötök helyettem, de azért csak fel kellett tennem, hátha valaki ír valami jó gondolatot erről. ^^'



2019. okt. 18. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elég érzékeny vagyok, és nem szeretem magam kiadni szexuálisan olyannak, akiben nem bízok meg teljesen.

Szívesen adok (nőknek), de nem szeretem, ha ilyenkor hozzám érnek.

Azt viszont te tudod, nálad hogyan működik ez. Én biztosan megbánnám, hiába volt az illető mondjuk jó az ágyban, ha tudom, hogy ez csak amolyan “érdek szex”, akkor biztosan nem tudom maximálisan élvezni.

2019. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem figyel rád, nem tudtok egymásra hangolódni akkor megbánod akár tapasztalt a partnered akár nem. Mert nem ettől függ, hanem a közös hullámhossztól.
2019. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha vonzódsz ehhez a nőhöz és úgy érzed, hogy akarod akkor ne legyen emiatt bűntudatod. Megértem, hogy a múlt miatt nincs sok önbecsülésed de megérdemled, hogy élvezd.

Akár az első alkalmad akár nem :)


18L

2019. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első sexuális élményem nem a párommal volt..

Ismertük egymást,kedveltem nagyon..

Egyből egymásra hangolodtunk,sose fogom megbánni :)

2019. okt. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!