Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan hogy arra ébredtetek fel hogy elélveztek?

Figyelt kérdés
Mondjuk hosszabb idő után mikor nem csináltátok, valami erotikus álam hatására, vagy csak úgy.

2019. nov. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen volt pár éve, az éjszaka közepén erre ébredtem, azzal a barátnőmmel még csak kerülgettük egymást, ő volt az első barátnőm amúgy, és vele álmodtam erotikusat, és hiába élveztem el miután felébredtem, akkora hatással volt rám, hogy nem bírtam abbahagyni, és még kétszer elélveztem. Azóta sem álmodtam ilyet.
2019. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen, kétszer volt ilyen életemben, még szűz koromban (kb 14-15evesen) akkor még azt sem tudtam, mi volt az:))))


33 éves hetero nő

2019. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Gyakran elofordul. Altalaban vmi erotikus almom is van, es elotte egy ideig nem szexeltem.
2019. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kétszer volt ilyen de annyira jó *-* és ébredés után újra elélveztem
2019. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elélvezni (még) nem sikerült álmomban, de többször is felébredtem már arra, hogy álmomban felizgultam. Miután ráeszméltem, hogy mit álmodtam, önkéntelenül is folytattam. Szinte pillanatokon belül elélveztem, de ekkor már ébren voltam.

És nem figyeltem meg összefüggést azzal, hogy hosszabb ideig nem szexeltem volna az álmok előtt.

19BL

2019. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő
2019. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!