Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik nem jártak leszbikusoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem jártak leszbikusoknak szánt eseményeken és/vagy bulikban, miért nem voltak még? (Leszbikusok, biszexek válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Szóval azok véleményére vagyok kíváncsi, akik tudnak ezekről a lehetőségekről és ezzel együtt elszigetelődve érzik magukat, de mégsem használják ki a nekik szánt eseményeket.

Féltek ettől? Előítéleteitek vannak? Esetleg cikinek érzitek? Kevés az önbizalmatok? Mit gondoltok, mi fogadna titeket egy ilyen közösségben? Esetleg túl messze laktok, a környezetetekben pedig nincs ilyen közösségi tér, de amúgy mennétek? Vagy ha csak bulikba próbáltok ismerkedni, annak mi az oka? Ha pedig csak online ismerkedtek, akkor ezzel a módszerrel teljesen meg vagytok elégedve?

Bármi legyen is az ok, örülnék, ha kifejtenétek.

Kort mindenképp írjatok légyszi!



2019. nov. 11. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallássérült vagyok, zavar a hangos zene, nyugisabb rendezvények meg nincsenek a környéken, csak nagyon ritkán egy lmbtq diszkó. Valamint ebből már úgy érzem kinőttem. 32/bi
2019. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, a fő ok az önbizalom hiánya, nem szokott gondot okozni a 100+ km utazás. Úgy általában társaságában nem érzem olyan jól magam.
2019. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Légyszíves kort is írjatok!

És nem kell feltétlenül a leírásban feltett összes kérdésemre válaszolni, sajátos okot is megnevezhettek.

Kérlek szépen titeket, írjatok még, akit ez kicsit is érint.

2019. nov. 11. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok társasági ember, frusztrált kuka vagyok ismeretlenek között, azt pedig senki se szereti (én se, hülyén érzem magam). Budapesti vagyok, tehát mehetnék, de a természetem miatt nem teszem. 34
2019. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Gyarapítanám a frusztrált kukák számát.

24

2019. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bulikba azért nem járok,mert unalmas,semmivel nem tud többet mint egy sima diszkó, és drágább is.Az hogy vannak ott leszbikusok,na bumm, ott egyszerűen nem tudtam ismerkedni.

Másmilyen programokra meg azért nem,mert minden Pesten van, nem mindig van időm utazgatni, megértem miért van Pesten, de akkor azt is meg kell érteni ,hogy másik városból/faluból nem biztos,hogy felmegy az ember,mert messze van.(Nem a pridera gondolok itt.)

2019. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés, érdekes téma!


Èn személy szerint az előítéletes csoportot erősítem, azt hiszem.


Alapjáraton közvetlen, barátkozós vagyok, mindenkivel találok közös témát, de a képek és hallottak alapján valahogy soha nem akartam egy wow-ra, vagy bármi más ilyen buliba elmenni. A képek azt mutatták, hogy inkább a nagyon fiús lányok vannak jelen (akik nekem soha nem jöttek be), a hallottak alapján pedig azt raktam össze, hogy ez nem az a közeg, ahol én tudnék ismerkedni.

Mondanám, hogy koromból adódik, hogy nem jön be ez fajta dolog, hogy egész este a másik manduláját vizsgálgatom, aztán másnap már a nevét is nehezen tudom előkaparni az emlèkeimből - de nem, nekem ez valahogy 20 évesen se volt pálya. (Ha nem ez megy nagyátlagban ott és megsértettem valakit, akkor bocsánat, a hallottakra és más tapasztalataira hivatkozva írtam ezt)


Szívesebben beszèlgetek el valakivel mélyebben, ismerem meg az èrtkèkeit,ami szerintem egy ilyen helyen kevésbé kivitelezhető. Nem mondom, hogy teljesen lehetetlen, de aki alapból is tartózkódik az ilyen helyektől, nem hiszem hogy itt tudja megismerni élete szerelmét :)


Egyébként: ha lenne valami olyan hely, közeg, èpítő jellegű esemény (tehát lenne esély érzelmi intelligenciával megáldott nőkkel is ismerkedni),ami kifejezetten leszbikusoknak szólna, oda lehet, hogy szívesebben eljárnèk :)


31/L

2019. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szolóhoz. Mondanám, hogy korunkból adódik, én 34 vagyok.. de valóban engem is utoljára 14 évesen tudott lekötni a suli buli.. A páromat neten ismertem meg és sok jó beszélgetés kellett, mire eljutottunk a találkozásig és így tovább..
2019. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én már voltam ilyen bulikon, összesen három alkalommal, de "idepofátlankodok", hogy leírjam, miért éreztem úgy, hogy ezek a bulik nem az én világaim. Amit már előttem is említettek, introvertáltként, antiszocként elég nehéz feloldódni társaságban, és én is ezt a tábort erősítem, olyannyira, hogy 18 éves koromig a szalagavató afteren kívül egy buliban sem voltam, engem nem töltött fel soha az ilyesmi és még drága is :D Meleg bulikkal sem voltam másképp. Jópofa volt, egyszer kétszer el lehetett menni, meg tudtam ismerni pár jó arcot, és egy kis alkohol segítségével megszólalni is meg mertem. De semmi tartós, csak egy estére összeülünk, és csá, utána senki sem emlékszik senkire. Ismerkedés szempontjából meg szintén nem jöttek be az ilyen bulik, többnyire olyanok akartak félrészegen felszedni, akik kicsit sem az eseteim, nagyon férfiasak, vagy eleve az látszott néhányukon, hogy mindegy kit visznek haza, csak valakit...

Meglepő volt egyébként számomra, hogy a harmincas korosztály írt főleg ehhez a kérdéshez. Én 20 vagyok, de én is azt érzem, hogy valami tartósra vágyom, lelki kötődésre, érdemleges beszélgetésekre. A netes ismerkedést sem tartom opciónak erre, úgyhogy igen, eléggé elszigetelve érzem magam :D

2019. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindentől messze lakok, az egyetlen ,,melegbár" meg bezárt mire rávettem magam hogy elmenjek. Na meg introvertált vagyok úgyhogy titkon örülök is hogy nem kellett elmennem bulizni

17L

2019. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!