Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Para kim még mindig leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Para kim még mindig leszbikus?

Figyelt kérdés
Mostanaban nem nagyon hallani errol a temarol nala, es a koremi is jo hosszuak lettek. Meg alapbol lanyosabb lett. Csak kivancsiskodom
2019. dec. 2. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikusság nem múlik el. Nem egy betegség.
2019. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
viszont ennyire fiatalon még nem ismeri mindenki magát teljesen. az is lehet, hogy kiderül magáról, hogy biszex.
2019. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég fiatalkának tünik sokminden történhet vele.

Kb:20éves koráig fejlödik az ember minden tekintetben.

Ez sexualitásra is igaz.

2019. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle :)
2019. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy elmulik, de az megeshet, hogy sgyszer leszbikusnak kategorizalod magad, aztan rajossz, hogy megsem, ez teljesen normalis.
2019. dec. 2. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, az ilyen youtuberektől vagy netcelebektől nem lehet kérdezni? ha már ők mindent kiteregetnek magukról.
2019. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de kérdezd meg, ha ennyire tudni akarod.


Igen, csajosan néz ki, de tudod, vannak lipstick leszbik is. Én biszexuálisnak mondanám magam, nő vagyok, és nőiesen nézek ki.

2019. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen sajna az
2019. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkerdezni, mert ez eleg fura kerdes, nem akarok bunkonak tunni. Meg nem azert vagyok ra kivancsi, nem akarok tole semmit, csak erdekel, mert regebben nyiltan beszelt errol, mostmeg egyaltalan nem
2019. dec. 3. 11:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Mostmár tudhatja mindenki, hogy biszexuális. Vagy olyasmi.
2019. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!