Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, Nők! Akinek sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Akinek sikerült a tartós, felvállalt párkapcsolat, az ország melyik részében éltek?

Figyelt kérdés

Elég lenne a megye, bátrabbak települést is írhatnak.

Ill. mióta vagytok a párotokkal?


2019. dec. 5. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Párom 38 éves, én 27 vagyok. Debrecenben lakunk, közös lakásban, már 3 éve. 20 éves voltam, mikor megismerkedtünk, első perctől kezdve felvállaltuk magunkat a család és a barátok előtt. Kézenfogva az utcán nagyjából egy év múlva kezdtünk el járni. Mellesleg én itt tanultam tovább, (főiskola) egyébként Siófokon nőttem fel. (Arrafelé néha azt sem tudták, hogy a homoszexualitást [leszbikusságot] eszik, vagy isszák...)
2019. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem saját sztori. Egyik volt csoporttársam 5 éve van együtt egy lánnyal. Akit ismerek, 29 éves, a párja is kb. hasonló korú lehet. Budapesten élnek.
2019. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Budapest - itt toleránsabbak az emberek, de ha elég erős vagy akkor bárhol megteheted. Akinek nem tetszik az amúgy is kapja be! :)
2019. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én Siófok, barátnőm pedig Miskolci. Másfél éve vagyunk együtt 😁
2019. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Budapest.
2019. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

1. Legalább számolni tudnál !

20 éves voltál, 3 éve vagytok együtt és most 27 és 38 évesek vagytok .

2019. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Korán volt még, hogy ennyire nem megy a szövegértés? :)
2019. dec. 9. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4 éve lakunk együtt Kaposváron :)
2020. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6os: 20 éves kora óta vannak együtt, azaz 7 éve. Ebből 3 évet már együtt ia élnek, Debrecenben.


Mi nem tiszta?

2020. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én huszonévesen Pesten éltem, ott annyira nem volt rossz.

Most külföldön.


Itt is, otthon is kaptam hideget és meleget is, jó tapasztalat is van, rossz is. szerintem tökre attól függ milyen korosztály vagy, milyen társadalmi réteg, kikkel érintkezel.

Bárhol ki lehet fogni jót is, rosszat is.

2020. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!