Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a dohányzásról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Elég keményen dohányzom (napi 2 doboz), viszont igényes vagyok. Minden dohányzás után befújom magam, kezet mosok, ha erre nincs lehetőség, akkor kézfertőtlenítőt használok, iszok, vagy rágózom utána. Nem járok több napig egy ruhában, de most, hogy itt a hideg és a tél, nyilván a kabátom beszívja a dohányfüst szagát egy idő után. Eddig nem okozott ez gondot különösebben, pedig randiztam/jártam nem dohányzó lánnyal is. Mostanában azonban egyre több leszbikus lány vallja, hogy neki büdös bagós (igényes bagós) sem kell, és ez kizáró ok... Első találkozásoknál nyilván nem gyújtottam rá ilyen esetben, de ha komolyra fordulna a kapcsolat, ezzel együtt kell élni ugyebár.


Akik doháyoznak, mit gondoltok?


És akik nem dohányoznak? Szerintetek tényleg akkora bűn volna ez?


A kérdésemmel nem veszekedés szeretnék szítani. Csupán nem fogok leszokni a dohányzásról néhány randi után. Ha lenne valaki, aki miatt megérné, talán, de nem hiszem.


Egyébként 20 éves vagyok, ha ez számít.



2019. dec. 6. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Az én véleményem hasonló. Zavar a bagó szag, és az igényes dohányosokon is igenis érződik. Nem ítélem el őket, meg semmi, de nekem teljesen kiábrándító, ezért számomra kapcsolat elképzelhetetlen...
2019. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
43%
Én nem vagyok leszbi, de hozzászólok, ha nem baj. Én nagyon taszítónak tartom, ha dohányzik valaki, főleg, ha nő, akkor még jobban, de egyébként férfinak se férfias! Szóval ugyanúgy egy felesleges melléktevékenységnek tartom. Mikor eljárt az ember bulizni, mindig azt hitte, hogy az alkoholtól másnapos nos miután kitiltották a bagósokat a szórakozóhelyekről szép lassan rájöttem, hogy soha nem az alkoholtól fájt másnap a fejem, hanem a bagósoktól! Én elítélem és párom sem dohányzik és nem is választanék dohányost párt sem! Egyszer volt elég is volt belőle örökre. Soha nem dohányoztam és nem is fogok.
2019. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Engem az zavar, ha valaki függő. Meg ha elkezd köhögni, majd’ meghal, de azért szívja és szívja.
2019. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Én partidohányos vagyok, egész család bagózik amúgy, még szüleimmel élek és konkrétan az volt, hogy mikor volt barátnőm átjött, a bunkó apja utána folyamat kirakta a kabátját szellőzni merthogy füst szaga volt és engem vádolt a cigivel az idiótája. Szerintem amúgy tökre semmi baj vele, mondjuk ha szexre kerül a sor, akkor ha lehet ne legyen cigi szaga az illetőnek de én úgyis fürdés után tisztán szeretek csak dugni, úgy meg aligha gáz ez.

Az meg totálisan hülyeség elvárás, hogy első pár randi után tedd le, aki ilyet akar nem is értem melyik bolygón él. De azt sem aki ennyi után kiszórja az embereket.

Egyébként 2 doboz az elég soknak hangzik, szóval azért vigyázz magadra. :D

2019. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem értem az utolsót miért kell lepontozni, mikor szintén normális választ adott a kérdésemre. Mert ti nem dohányoztok...? Egyik választ sem pontoztam le, hiába ellenem szóltak.
2019. dec. 6. 14:07
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Mit kell sírni, mindenki le lett pontozva. Lényegtelen kinek mi a véleménye, csak a szokásos jelenség.
2019. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
A dohányosoknak is vannak jogai, ezt manapság sokan elfelejtik!! De természetesen vigyázni kell arra, hogy ha az ember párja nem dohányos, akkor tiszteletben tartjuk az ő jogait is... igényesen is lehet valaki dohányos 😳
2019. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Én is partidohányos vagyok, vagy inkább sulidohányos, mert csak anno gimiben, utána egyetemen, órák előtt között után gyújtok rá a barátaimmal, vagy ha van hozzá társaságom akkor, amúgy nem igénylem. Engem alapvetően nem zavar, miattam nem kéne leszoknod, max a mennyiséget csökkenteni. Szex nálam is csak tisztán jöhet szóba általában, de ha megkívánom a partnerem nem érdekel, hogy érződik-e a rajta a füst.
2019. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a dohányzás gusztustalan. Soha senkivel nem jöttem volna össze aki akár csak napi 1-et is elszív. De amíg engem nem zavarnak vele, addig persze nincs bajom senkivel, azt utálom, mikor - hozzáteszem, jogtalanul, törvényellenesen - a buszmegállóban és egyéb helyeken a pofámba fújják a füstöt. Hogy képzeli, hogy a saját bűzét másokra szórhatja? Nem is tudom soha értelmezni.

Eleve a dohányzásnak semmi értelme. Megértem az alkoholistát, mert bár én nem szeretem, de meg tudom érteni a tudatmódosító hatását. A drogost is megértem, mert szar, egészségtelen, de legalább van valamiféle értelme. De a ciginek, könyörgöm... elmegy rá az ember fél fizetése, büdös, teljesen direkt módon egészségtelen, és még csak boldogabb sem leszel tőle, plusz a környezetedet szennyezed, büdösíted, bántod vele. Mire jó ez....?

2019. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Én 16 évesen kezdtem,de már több,mint egy éve letettem, és soha nem szívtam folyamatosan. Akkor még úgy ahogy elment,ha mással pl. smároltam (és pont a nem cigizős időszakomban voltam..), sőt menőnek is tartottam pl. amikor szívták aközben a mozdulatokat meg a cigifüstszagú ujjakhoz-kezekhez is vonzódtam, de ma már egészen más a helyzet. Smárolásnál nem tudnám elviselni,nem az igazi,szerintem még akkor is érződne valamennyire ha utána mindig rágót kapna be,vagy fogat mosna. A ruháján sem akarom érezni. Arról már nem is beszélve,hogy sétálunk az utcán vagy megállunk,rágyújt és akkor majd mindig 5 méterrel odébb megyek tőle mert a füstjét sem akarom szívni? Jó ez lehet pics.san hangzott,de akkor sem kell,köszönöm. Vagy leszokik, vagy nem randizunk, nem járunk.

20/L

2019. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!