Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Te összejönnél magaddal? (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél magaddal? ( Leszbikus kat.! )

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, mi az a tulajdonságod?

Ha nem, miért?


2019. dec. 8. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen. XD Szeretem magam és külsőm, stílusom is olyan, ami alapvetően be szokott jönni máson. :D Bár lenne még egy belőlem. XD
2019. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hülye! :DD


Ó, hogy szédüljön el aki lepontozgat állandóan

2019. dec. 8. 15:41
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

Jó kérdés, amire előre rögtön rá akartam vágni hogy nem mert beteges gondolatnak tartom, aztán elgondolkodtam, hogy gyakorlatilag mindenki összejönne magával, mivel azokat a dolgokat/tulajdonságokat senki nem gyakorolja amit annyira utál, hogy kizáró ok ismerkedésnél.


Pl.én utálom a férfias külsőt, kerülöm a biszexeket, és azokat akik igénytelenek,szexuális téren is,pl.bulikban egyéjszakázás ismeretlenekkkel stb. Ezek kizáró okok. De nem is hordok férdias cuccukok, nem keféltem magam pasikkal és nem lobbizok hogy ettől még leszbikus vagyok stb. Tehát pont ideális lennék magamhoz.

2019. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Én nem jönnék össze magammal. Valahogy bennem elhatárolódott, hogy mi az ami szeretnék lenni, és mi az, ami máson tetszik. Külsőre nem sok mindent változtatnék magamon, és be jön ez a stílus is, de én jobban szeretem, ha nem az ikertestvéremet látom a partneremben (volt rá példa:DD) Pl gondolatok terén szeretnék magammal beszélgetni (szoktam is:D), de sokkal jobban szeretem, ha valaki nem csak egyetért velem, hanem megvitatni is tudunk dolgokat.

Összességében számomra minden szempontból érdekesebb, ha nem egy teljesen hozzám hasonló partnerem van. Legyen összhang, de ne ekkora...:)

2019. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen egyet értek az utolsó minden szavával, mintha én írtam volna magamról :)


Szóval szerintem igen, nagyjából mindenki összejönne magával, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy egy nagyon hasonló emberrel. Mindig azokat a tulajdonságokat (is) keressük a másikban, ami saját magunkban megvan.


De ha pl a külsőt vesszük, arra is igaz : én is a hasonló nőies de laza nőket szeretem, mint amilyen én vagyok, a fiúsakat kerülöm.

2019. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Na és te kérdező? :)


És egyébként ez a megvitatás dolog ez jó pont volt nagyon.

2019. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát,, ha egy jobb napomon kapnám el magam akkor igen, tuti nyomulnék :D meg amilyen hülye vagyok, sikerülne is xd mindig szanaszét vagyok, ez tetszene meg

Belsőre már neccesebb a dolog :D

2019. dec. 8. 16:32
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Én igen, csak nagyon hamar szétmennénk, elviselhetetlen vagyok, szóval minden elismerésem a barátnőmé. :D
2019. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Válaszoknélkül ***** válasza:
97%
Isten őrizz, nem jönnék össze. Elég néha elviselnem magam, na meg, hozzá se mernék szólni magamhoz, szóval ebből kiindulva eleve halott ügy. :D
2019. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%

Azért lettünk lepontozva a másik hozzá szokóval, akivel egyet èrtettünk, mert eltér a véleményünk a többiekètől?

Gratulálok az illetőnek...

2019. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!