Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondtátok már valakinek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtátok már valakinek, hogy ő életetek szerelme? (Leszbikus kategória! )

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első,és eddig egyetlen barátnőmnek.Azóta is együtt vagyunk,4 éve:)

19/L

2019. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Persze azóta már nem vagyunk együtt :D

Nagyon tudok szeretni amíg ki nem szipolyoznak, utána felébredek

Minden kapcsolatomat száz százalékon élek meg, így igen, mindig el tudom hinni, hogy ő életem párja :)

2019. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Olyat csak, hogy ennyire még nem voltam szerelmes soha, ami szerintem nem nagy cucc, mert a szerelem mindig más, mivel két kapcsolat nem ugyanolyan, más emberek, máshogy élik meg. Aki erre a szövegre ráparázik az nem normális, mert tényleg semmi nincsen benne. :D Ha lesz még áldozatom őt is ezzel a szöveggel fogom szédíteni. XD
2019. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Hála az égnek! Mindig Ő tervezett, összeköltözés, meg egyebek, aztán a végén érdekesmód megcsalt! Azóta sem mondanám senkinek! Pedig van, akinél ezt érzem, hogy az Igazi, de ő nem így érez, vagy sehogy nem érez inkább!
2019. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Haha, 3-as, ez nem szép :D, szóval szédítés gyanánt is mondanak ilyet egyesek ajajj XDD
2019. dec. 10. 18:23
 6/17 anonim ***** válasza:
El szoktam mondnai hozzá azt amit ide leírtam. :) Szédítés csak poén szöveg volt, mert nem kenyerem az ilyesmi.
2019. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt most nem vágom XD hogy lehet poénból szedíteni :'D
2019. dec. 10. 18:56
 8/17 anonim ***** válasza:

hát a szédítés az eleve olyan dolog amúgy, amit nem gondolnak komolyan és poén. sajnos.

de én most azt próbáltam mondani, hogy hülyeségből írtam oda a szédítést, mivel nem szokásom a szédítés, csak egy szr vicc volt

2019. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam. Az első komoly kapcsolatnak nevezhető valamiben egy lánnyal. Akkor 19 éves voltam. Jó pár év telt el, azóta is ő életem szerelme. Hiába volt azóta más, meg lesz is.
2019. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah jó nehezen esett le XD. Sajnálom, az nem a legjobb:(
2019. dec. 10. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!