Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyiket hívnád szerelemnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket hívnád szerelemnek? (Leszbikus kategória)

Figyelt kérdés

- amikor a párod mellett teljesen önmagad tudsz lenni, szinte a legjobb barátod, jó a szex is, de igazából csak ösztönből jön, testisègből.


- Vagy -


- a párod mellett kicsit vissza kell venned magadból,sokat beszèlgettek,önmagad vagy,de nem 100%osan,sokszor kell figyelned, hogy mit hogy csinálj,viszont a közelében nyugalmat érzel, a szenvedélyes csókjától pillangók vannak a gyomrodban, a szex nem csak ösztön, hanem a lelkedben is érzed minden mozdulatát, de... Ott a de, hogy a hétköznapokban mégsem vagy teljesen önmagad.


Szerencsés, aki ezt a kettőt egy emberben megtalálta. Èn személy szerint eddig ezeket mindig két különböző emberben találtam meg.


Az érdekelne, aki hasonló helyzetben van/volt, mint Én, melyiket mondta / mondja szerelemnek ? Melyik váltott ki több érzelmet?



2019. dec. 10. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem leszbikussággal kapcsolatos, hanem szerelemmel.

Kivéve ha kevesebbnek tartod a saját szerelmed mint egy hetero pár esetében lenne.

(a kiigazítás után a kérdésre válaszolva)

Az első esetben a lelkiek az elsők és önmagad vagy. A másodikban a testiség az első és belemosod a lelkiséghez hasonló dolgot, de valójában nincs hozzá köze.

2019. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen önmagam tudok lenni, s szinte a legjobb barátom! Mert ha sokszor oda kell figyelnem a dolgaimra, akkor nem tudnám igazán megélni a pillanatot. Tehát én nem tudnám felhűtlenül boldognak lenni, még akkor sem ha nyugalmat ad.
2019. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szerelmes vagy minden könnyebb, mindent játszva bírsz el, tudod dolgozik az adrenalin! Belülről sugárzol, elfogyhatatlan energiád van, boldog vagy. Ha vele lehetsz, tényleg semmi más nem hiányzik, minden úgy és akkor tökéletes. Eszedbe sem jutnak ilyen dolgok, hogy visszavegyél előtte, vagy ha igen, szerintem az nem az. Jobb emberré válsz akaratodon kívül is, ha szerelmes vagy.


Biztos láttál már olyat, akinek nem volt senkije egy ideig és párt talált, akivel boldog. Volt erről fotósorozat, pár éve láttam. Legutóbb akkor láttam hasonlót, mint mikor kutyákat mutattak örökbefogadás előtt és után. Hülye hasonlítás tudom, de ez kontrasztos annyira, ami ide illene

2019. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmifèle leminősítetès nincsen, mindössze leszbikusok válasza érdekel, ezért lett kihangsúlyozva a kategória.:)


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2019. dec. 10. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyik konkrét esettel se tudok azonosulni, amit írtál. (De inkább a másodikra hajlok.)

Leginkább azért nem, mert én nem úgy fogalmaznék, hogy nem tudok mellette önmagam lenni, hanem egyszerűen jobb akarok lenni. Persze, el szoktuk magunkat engedni egymás előtt, de észben tartom, hogy mi az amit ő is preferál és ha egyetértek a dologgal (de csakis akkor!) igyekszek arrafele hajlani.

Gondolok itt pl a rendrakásra. Ha igazán önmagam akarok előtte lenni, akkor egy nagy szemétdomb venne minket körbe. Na most ezen nyilván változtatok, mert ez szerintem se jó dolog.

El se várnám, hogy ezt valaki tolerálja egy életen keresztül.

Vagy ha pl nincs kedvem valamihez, amit ő szeretne, akkor adok a dolognak egy esélyt, minden nyafogás nélkül és elmegyek vele vásárolni, vagy beülni a moziba a filmre stb. Ha nem tetszik, akkor is mosolyogni fogok neki, mert látom ő mennyire értékeli, hogy együtt csináljuk.

(Mielőtt valaki rázendítene; nem, nem kényszerít semmire, és én se őt. Egyszerűen boldoggá akarjuk tenni a másikat, és ez igazán nem nagy ár érte.)

Nem tudom mennyire kalandoztam el az eredeti kérdésedtől. Csak ez az "önmagam” rész nem tiszta.

2019. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez az önmagad rész, csak hogy érhető legyen- egy egyszerű pèldaval: a párod teljesen kiakad a csúnyabeszèdtől, ezért állandóan figyelned kell, hogy egy b*zdmeg se csússzon ki, mert akkor már úgy érzed, hogy nem feltèl meg neki. Miközben egyébként te sem vagy egy utolsó kocsis, de azért vannak helyzetek, amikor kicsúszik mérgelődèsből egy kettő ilyen.


Ez most csak egy példa volt, nincs a csúnya beszédre kièlezve konkrétan a téma :D A lényeg benne, hogy nem tudod elengedni magad teljesen, mert mit szól a másik, miközben egyébként ez vagy te, és felmerül benned a kérdés hogy miért kéne megváltozni.


Amit te írtál, (pl rendrakás) az szeintem akár èpitő jellegű is lehet, főleg egy együttélés során, mert olyan dolgokat vehetsz át, ami később ha egyedülálló leszel is hasznos a számodra. Ezt inkább hasznos kompromisszumnak hívnám.

2019. dec. 10. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Az első: önmagam vagyok/lehetek, mint egy baráttal, de nem érzem azt a katarzist,2: azt a mindent felforgató, jó értelemben persze, aminél belsőleg lázba jövök, ezáltal minőségi órák, napok hónapok telnek el. Mind sóvárgással, vággyal, élvezettel! Felpezsdít! Egyértelműen a Második értékesebb! Izgalmasabb! Lehetsz itt is önmagad, de intimebben, mélyebben! Számomra különlegesebb! Azért érezni gátlást, mert nem csak barátság, hanem elsöprő-magával ragadó az érzés! Ami megváltoztat...
2019. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Most az így felsoroltak alapján realizálódott bennem, hogy engem senki nem tudna elviselni. XDDDD

Az első amúgy tök jó, hogy mint a legjobb barátod, de sajnos ha járás van akkor azért szerelem is, akkor meg bejön az önzőség és lesz ami idegesít. :D A barátság önzetlen, ha szerelem meg kapcsolat lesz, akkor az nem lesz az, ez sajnos így működik.

2019. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok, szóval lemaradt, hogy szerintem pont ebből adódóan az első az csak elméleti síkon fog létezni.

Mérni meg nem igen lehet, minden szerelem más, főleg ha más emberek vannak, nincs az, hogy ugyanazt érezd más emberek mellett és ez így normális. Szerintem nem kell méregetni ezeket. :) Csak mind más és más és ez így van jól, különben elég unalmas is lenne. :D

2019. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2.

Megfelelési vágy fontos sztem. (Röviden)

25

2019. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!