Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3N14 kérdése:

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pls segitsetek..

2019. dec. 12. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írj
2019. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazabol nem is tudom hol kezdjem.. es remelem nem kapok negativ valaszokat, miszerint onsajnaltato vagyok, mert nem ez a cel🤷‍♀️ tehat volt egy 3 eves parkapcsolatnak nevezheto dolgom(hosszu. A lenyeg hogy legjobb baratnok voltunk es abbol lett sokkal sokkal tobb. Az en reszemrol mar annyira tobb hogy beleestem..) de egy eve lett egy nagyon komoly parkapcsolata (allitasa szerint hetero, nah hat szerintem biszexualis..sot.. tuti) igy eltavolodtunk egymastol mert mar nem birtam nezni hogy ujra massal van es nem velem(hozzateszem tudta hogy szerelmes vagyok bele) igy kimondtam neki hogy hagyjuk egymast.. azota neha beszelgetunk..es mivel legjobb baratnok voltunk egymasnak igy a mai napig megbeszeljuk ha valamelyikonknek valami problemaja van. Nah most a baj csak az.. hogy nem tudok kiszeretni belole.. jo igen tudom idot kell hagynom magambak mert megiscsak 3 evig voltunk egyutt de azt veszem eszre hogy a mostani baratnomet nem tudom annyira szeretni mint az exbaratnomet.. pedig nagyon kedvelem. Es nem tudom hogy verjem ki a fejembol.. mert szeretnem annyira szeretni mint az exemet de megsem tudom.. hogy tegyem? Hogy szeressek ki belole...?


(Ez valahogy lemaradt.. nem vagyok tul jartas ezen az oldalon bocsanat)

2019. dec. 12. 18:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokták kutyaharapást szőrivel... Igazából az idő lesz majd a legjobb gyógyír, de addig se zárkózz be, éld az életedet.
2019. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne beszélj vele. Legalább amíg túl nem leszel. Ez sajnos csak így megy.
2019. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond azzal, ha még nem szereted annyira az j barátnődet. Voltam így, hogy szerelmi bánatra összejöttem valakivel és első pár hónapban tényleg nem szerettem annyira, aztán totál belezúgtam és a másik csajt el is felejtettem.

Megoldás lehet az is, hogy nem beszélsz vele amúgy, de akár amellett is megtörténhet így simán.

2019. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Sokat segitetek. Azert nem szeretnem vele megszakitani az ismertsegunket, ha mar igy tobben is ezt javasoltak, mert hat baratnak tokeletes,foleg hogy o ismer a legjobban, igy nyilvan a legjobb tanacsokat is o adja szamomra, remelem igaza lesz az 5-os valaszolonak es nem kell vele megszakitanom ezt a nehai beszelgeteseinket mind emelett persze a baratnombe meg szerelmes leszek.
2019. dec. 12. 19:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is amellett lennék, hogy meg kellene szakítanod a kapcsolatot az 1. lánnyal.
2019. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"hozzateszem tudta hogy szerelmes vagyok bele"


Legyen már benned egy szemernyi tartás és engedd el ezt a témát. Afelől viszont ne legyen kétséged, hogy ő totál semmibe néz téged. Eljár úgy ismerkedni, hogy közben "jártok".


A másik bakanccsal tiporja az érzéseidet, de te mégis ki akarsz tartani mellette.


Hagyd békén, már csak próbaképpen is. Aztán meglátod mikor fog ő önként jelentkezni. Arra viszont figyelj oda, hogy ne csak akkor legyél neki barátnő, amikor éppen a többi haverka nem ér rá.

Tudod, ha ló nincs, jó a szamár is.

2019. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Es 53%-os te meddig voltál együtt azzal a lannyal, aki a másik után jött?
2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs *73%-os
2019. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!