Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen leszbikus szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen leszbikus szexpartner keresőket ismertek?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már az adultpixie-n, az eropolisz-on, a szexrandin de egyik oldalon sincs sok leszbikus, biszex lány.


Tinder kizárva...



2019. dec. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nincs kimondott leszbikus társkereső. A fenti oldalak egész jók, használd azokat - minél több ember van egy oldalon annál nagyobb az esély, hogy leszbikust találsz.

Vagy... elmész egy wow! partyra :)

2019. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
menjkiavaloeletbe.hu
2019. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zoe. :)
2019. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan szerinten leszbikus nincs.

Igazából majdnem az összes társkeresőn ezzel bombázzák az embert.Kb itt is pedig nem is társkereső.

2019. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Én nagyon szívesen csatlakoznék harmadikként egy leszbi párhoz komoly kapcsolat céljából. 22/F
2019. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vártam már, hogy mikor jön az első pasi ezzel a felvetéssel... komolyan... értem, hogy izgató lehet nektek férfiaknak a két nő látványa, de el kell, hogy keserítselek... én nem mennék bele abba, hogy egy pasi bámuljon és verje ránk, azt meg pláne nem, hogy beszálljon.

Nem véletlen az, hogy LÁNYT keresek, és nem párt...

2019. dec. 19. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a rosszlanyok.hu -t javaslom.

Tudom, hogy elsőre furcsának hangzik, de miért is ne?

Itt van olyan beállítási lehetőség, amivel kiszűrheted a kereséssel azokat a lányokat, akik lányokkal is bevállalnak.

Ha segítség kell, hogy hogyan szűrheted ki őket akkor csak írj, és segítek.

2019. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!