Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valakivel alakult valami, de kiderült róla, hogy nem szereti a behatolást és emiatt visszább vettek az érzéseitek iránta? (Kategória! )

Figyelt kérdés
Kicsit általánosítva a kérdést.. Szóval, ha a másik fél szexuális igényei nem passzolnak a tiétekkel és ez útközben nyilván kiderül, akkor volt már olyan, hogy kiábrándultatok az illetőből? Vagy ez nem volt akadály, mert annyira szerettétek?

2019. dec. 22. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez mind oké, mivel neked van igényed rá, de ő elutasít ebben, ezért érzed gátolva magad! Ha nem változik az "igénye", akkor vagy Te változtatsz, (kompromisszum), esetleg keresel mást! A kérdés az, számodra elfogadható így hosszútávon?
2019. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal abban a másodpercben nem is ábrándulsz ki (ha igen akkor nem is szeretted az illetőt igazán), de hosszabb távon nem működik egy olyan kapcsolat ahol nincs meg a teljes szexuális összhang.
2019. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ attól, mennyire tartotok mélyen már.

Nekem személy szerint igen hiányozna ez a rész és olyan emberrel szeretnék lenni, aki hasonlóan nyitott a dolgok felé mint én. És ha ‘még’ ez sem férne neki bele, akkor lehet nem én vagyok az embere...

2019. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúsabb lányoknál ez amúgy baromi gyakori dolog, szóval én alapban nem is számítok rá, hogy ilyet akarnának. 🙄

De egyébként érdemes elgondolkodni, hogy mi a bajuk vele, mert sokszor transz érzések miatt nem akarják, ami miatt nekem pl. off egy kapcsolat. De van, hogy csak nem tudják élvezni, vagy nemi erőszak áldozatai, szóval így ezzel emiatt elhajtani háttérinfók nélkül az szerintem nettó kegyetlenség.

2019. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én is baromi fiús vagyok, mégis engedem az ujjazást, ha a párom szeretné csinálni, pedig eszméletlen szűk vagyok, ergo kellemetlen, néha fájdalmas érzés az első pillanatokban. A párom hónapokig nem igényelte, de mivel jól csinálom, már minden együttlet alatt megvan. Előtte ismertem olyan lányt, aki nem szeretett se nyalni, se nyalva lenni, ő a kezes dolgok szerette. Előfordul. Valaki kézzel nem szereti. Meg ezen belül van az a kategória, aki nem szereti ha direktbe rányúlnak, valaki szereti. Nagyon megoszlóak vagyunk.
2019. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretem annak ellenére, hogy fiús vagyok... de elég sok fiús lánnyal beszéltem és náluk tényleg úgy vettem észre, hogy gyakoribb az, hogy nem igénylik.

De hetero lány ismerősöm is van aki nem tud elélvezni behatolástól szóval. 😁

2019. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd; ez sztem heteró pároknál nagyobb baj, két nő között annyira nem.


Heterók általában egyszerre akarják élvezni a szexet, de csajok közt jellemzőbb hogy felváltva mennek a dolgok.


Ha a barátnőm van soron akkor az ő kényeztetése van előtérben, 100%ban minden róla szól. Aztán cserélünk.

A cél az, hogy neki legyen jó, nyilván olyasmit csinálunk ami őt izgatja.


Persze ha valami nagyon negyerebe, az nem lesz, de hacsak nem nagyon nagyon gátlásos, nem zavarna.

2019. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!