Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, akik együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, akik együtt élnek a barátnőjükkel: Ti tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés
Biztos elég hülye kérdésnek tűnik, de azt olvastam, ha több nő él együtt, egy háztartásban, elvileg egy idő után összehangolódik a ciklusuk. Ha két leszbikus együtt él, ugyanakkor fognak menstruálni? Ti tapasztaltatok ilyet? :D
2019. dec. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Heteró csaj vagyok, nincs nőm, de kollégista vagyok és 3 szuper csajszival élek egy szobában. A legenda igaz, lassan összehangolódik a ciklus, szinte ugyanakkor menstruálunk.

Gondolom egy leszbikus párnál lehet hogy ez még hamarabb bekövetkezhet, mert amúgy is egymásra vannak hangolódva jó esetben.

2019. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én csak simán ha ráhangolódok egy lányra akár neten beszélgetéstől is összehangolódok vele XD tök gáz :D
2019. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nem volt még olyan hosszú lányos kapcsolatom, amikor lett volna esély a ciklusunk összehangolódására. (Gondolom, nem egy-két hónap kell hozzá.)
2019. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve együtt élünk, az összehangolódással egyéb téren nincs gond, de így nem sikerült. Bár mindketten össze vissza menstruálunk, szóval lehet itt a probléma 😂
2019. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3+ év csak egyszer volt ilyen, pedig 7-ből 4-5 napokat együtt töltöttünk.
2019. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hugom velunk lakott addig kb par nap elteressel de egyszerre jott meg. Bar mar kulon el, de sokat logunk egyutt. Helyzet valtozatlan. Par nap elteres😁😁

Legjobb baratnomnek is kb mindig par nap elteressel jott meg.


Parkapcsolatom novel nem volt meg.

2019. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok leszbikus, de laktam együtt lányokkal kollégiumban meg albérletben is, és hát valóban bekövetkezik idővel. Mondjuk az értelmét nem igazán látom, azt leszámítva, hogy ilyenkor mindannyian egyformán nyűgösek és hisztisek vagyunk, és csak még jobban felbosszantjuk egymást. :D
2019. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is most zavar van az erőben, de úgy egyébként pár nap eltéréssel ugyanakkor szokott megjönni. De ahogy előttem írták ehhez nem feltétlen szükséges kapcsolat, nagyon jó barátnőkkel is megeshet.
2019. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig azt hittem, ez csak ilyen hoax szerűség, de úgy néz ki, tényleg van benne valami :D
2019. dec. 27. 01:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőmmel kb fél éve együtt menstruálunk, ha nem több. Nem élünk együtt, viszont van amikor napra pontosan egyszerre jön meg, vagy egy két nap eltéréssel. Durva 😅
2019. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!