Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogyan töltöttétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan töltöttétek a szilveszter éjszakát?

Figyelt kérdés

Párotokkal vagy nagyobb társaságban voltatok?

Társaságban bulizva belefér nektek bármilyen gyengéd/pajzán történés? Akár "csak" egy lopott csók vagy egy olyan érintés, ami a többieknek talán fel sem tűnik, de kettőtöknek annál édesebb?


A kategória nem véletlen, tényleg csak olyan lányok válasza érdekel, akik nem közömbösek a nők iránt! Köszönöm!


24L (bi)



2020. jan. 2. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

40fokos lázzal köhögve ...

és még mindig :(

2020. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

8 fős, csajos házibulin voltam barátnőimmel, nagyon jól éreztem magam, este 7-től 9-ig Karaoke show ment, nagyon szerettem és szeretem is :D

Majd éjfél utántól volt csak igazán buli, egész 3-ig tartott.

Mivel a legtöbb barátnőm hetero így se csók, semmi ilyesmi nem volt.

Párom meg sajnos nincs, féléve lett vége egy komoly kapcsinak.


16/L

2020. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Pohárba... 🥂
2020. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Részegen
2020. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Itthon a macskámmal meg anyámmal... Szerettem volna ha izgalmasabb, de nincs egy olyan lány se.
2020. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi a gyászért lett lenullázva a kommentem, miért pontoznak le ilyen sokan, mi rosszat írtam, úgy őszintén???


ma 16:46-os vagyok

2020. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak tippelek, de szerintem sokak szemét a "komoly kapcsi" bántotta😂
2020. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb baráti társaságban. Néztünk egy horror filmet és a mellettem ülő két lány hozzám bújt félelmében. Nincs semmi köztünk, mindketten heterók, nekem pedig más tetszik, de attól még aranyosak voltak :)
2020. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Párommal egy másik baráti lány párnál voltunk. A végén már 10-en voltunk. Heteró lányok, de volt pasi is. Azt hogy mit csináltak azok akik félrevonultak kis időre, nem tudom. :-)
2020. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó! Biztos fellőtték a tüzijátékot, később meg a pizsit! 😉
2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!