Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Gondoltam meglepem a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam meglepem a barátnőm egy buttpluggal. Úgy jobb a fenekelés?

Figyelt kérdés
Imádjuk a barátnőmmel a bdsm dolgokat, gondolkoztam, hogy egyszer meglepem egy buttpluggal, hiszen nagyon izgatna, ha lenne a popsijában valami, miközben dugom. Milyen érzés, ha benned van? Illetve mivel én is lány vagyok, csak műfasszal tudnám dugni, úgy is kielégítő lenne a kettő együtt? Ezek mellett imádom elfenekelni, úgy jobb érzés neki, ha közben van valami a popsijában miközben rácsapok? Vagy mindegy? Illetve gondoltam, hogy majd szórakozok azzal is, hogy megparancsolom neki, hogy egész nap benn kell lennie. Ez izgatná őt napközben, vagy igazából semleges? Bennem még nem volt ilyen, csak ujjal meg nyelvvel izgattuk egymást eddig ott de azt imádtuk mindketten. Csak szeretném tudni, hogyha meglepem őt, mivel készüljek:)))

2020. jan. 8. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind oké, de ez téged! izgatna.

Az meg, hogy izgatná-e Őt, hogy azzal a fenekében flangáljon egész nap, nekünk lövésünk sincs.

De ha nem zárkózik el ezek elől, vegyél egy dupla dildót, amit egyszerre nyomhatsz a puncijába és a fenekébe is ...és közben nyald. Garantált a siker :)

2020. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

“Illetve mivel én is lány vagyok, csak műfasszal tudnám dugni“

Hát ilyen mondat után én azon se lepődnék meg, ha igazid is lenne.

2020. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is pasi...
2020. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi honnan tudjuk neki bejön e a fingódugó?
2020. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztosan bejön neki, hiszen beszéltünk erről, illetve írtam is, hogy imádjuk a rimjobot, ha egymást kényeztetjük ott. Az meg, hogy fiú vagyok nevetséges, hiszen akkor heteroként is simán kiírhattam volna a kérdést, de itt most külön az érdekel, hogy hogy tudna érvényesülni ez a játékszer egy olyan kapcsolatban, ahol mindkettőnknek puncija van! Csók akik rendesen válaszoltak!xxx
2020. jan. 8. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már beszélgettetek errol és bejon neki, akkor vegyél nyugodtan. Nem olyan nagy drágaság. Max 5000 forintig boven tudsz venni neki. Ha még nem nagyon tapasztalt a fenéktáji behatolásban, akkor a legkisebb vedd meg neki. Igaz én férfi vagyok, de én is vettem a csajomnak, és én is meglepetésnek. Eléggé izgato a dolog, de sokáig nem bírja még bent tartani. Ugy hogy kezdésnek csak minden esetre elfenekelésre használd, vagy nyalás erejéig, kellemesen fogja izgatni feszéteni ott hátul, amig kényezteted. Fenekelésnél biztos hogy érezni fogja, a csajom is nagyon érzi ha csak hozzá érek dugás kozben, vagy ha azzal lovagol. Lovaglásnál mondjuk eléggé megviseli. Ugy reálisan 5-10 percig használjuk max. Utána kivesszuk. De mi nem nagyon nyomjuk ezt a fenék témát. Ha van még valami kérdésed, írj nyugodtan uzit.

29F

2020. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan. :) Sokkal intenzívebb érzés.
2020. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!