Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
A szüleim szigorúak és nem tudom hogyan reagálnának arra hogy leszbikus vagyok.

#szülő #leszbikus #leszbikus vagyok
2020. jan. 8. 17:55
 1/8 anonim válasza:
95%

Egyenesen, határozottan, nem kertelve, és ha kiakadnak, akkor is higgatnak maradva.

Nem tudom mennyire zavarhatja ez a szüleidet, de ha zavarná, fontos hogy te domináld a beszélgetést, de talán fontosabb, hogy véletlen se legyél támadó vagy provokatív.

Higgadság, kertelés nélküli egyenesség, ez a kettő a legfontosabb.

Sok sikert. 😊

2020. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindentől függ: korod, ők általában hogy viszonyulnak a témához, fel vagy e készülve az elutasításra?
2020. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a #2-es írja. Ha még fiatal vagy (25 alatt) akkor nem is biztos, hogy elő kell állnod a nagy coming out-tal. Bőven ráérsz majd akkor amikor lesz párod, vagy már végletesen letetted a garast.
2020. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, kertelés nélkül, mint a hirtelen lerántott sebtapasz.

Utána hagyj nekik időt feldolgozni. A "nagy beszélgetés" másnap legyen. Ha az első reakciójuk elutasító is, ne törődj vele. Valószínűleg sokként fogja őket érni, ezt te is értsd meg, fogadd el. Ha szeretnek (márpedig szeretnek), elfogadják, és támogatni fognak.

De az első reakciót a megdöbbenés fogja szülni, erre készülj fel.

2020. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Ne mondd el. Majd lebuksz 1x és ennyi.

Addig úgy is sejtik talán.

2020. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, azóta elmondtad a szüleidnek, hogy leszbikus vagy? Ha igen, hogyan reagáltak?
2021. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem is érdekelne amit a 6-os kérdezett!:)
2021. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Én alapból nem mondtam meg nekik, csak látták hogy a barátnőmmel éppen szályra pusziztunk, de nem zavarta anyumat, apum kicsit furcsálta de nem kezdett el utálni, de miért akarod nekik elmondani? Amugy próbáld azt hogy keresel olyan filmet amiben van lány x lány kapcsolat és nézesd meg velük, pl "nézzük meg ezt a filmet, szerintem nem rossz" de azt ne mond meg nekik hogy van benne homoszexualitás, és mikor odaértek ahoz a részhez ahol lány szex van akkor nézd a szüleid arckifejezését, és ha úgy látod jónak akkor mond el nekik
2022. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!