Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok ajánlani nem megszoko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani nem megszokott leszbikus filmeket/könyveket?

Figyelt kérdés

Nem az a szokásos "pasival voltam együtt majd szerelmes leszek egy csajba titkolni kell majd családi bonyodalom stb."


Ami megfogott eddig. pl a Carol, vagy a 100-ból a Clarke és Lexa story is.

Annyira mély érzelmet tudnak sugározni.



2020. jan. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Toy(2015)
2020. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gigola.

Bár az az elején minden csak nem mély.

2020. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott? Amiket leírtál, nem ismerem, de ez a jelző alapján kettő ugrik be hirtelen. Egyik a Gentleman Jack, bár ez sorozat. 19. század Angliája, dráma, valós események alapján (Anne Lister-ről és Ann Walker-ről szól, az első nem hivatalos leszbikus házaspár voltak).

Másik a Charon Docks at Daylight, fictionpress.com-on el lehet olvasni ingyenesen. Posztapokaliptikus történet, egyáltalán nem mézes-mázas szerelmi szállal.

2020. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

egyiket sem ismerem a felsoroltak közül, szóval kíváncsivá tettek a válaszok, megnezem mindet.

(továbbra is jöhetnek)

2020. jan. 10. 00:11
 5/7 Válaszoknélkül ***** válasza:
88%
Ha nem megszokott, akkor a Fülledtség. Mostanság láttam és baromi jó szerintem. Ja, és thriller, a ‘90-es évekből. Erre mondja valaki, hogy szokásos leszbi film :D A maga nemében úttörőnek számított. És szó szerint tele van fülledtséggel, izzik a levegő a két nő között az elejétől fogva.
2020. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Cameron Post rossz nevelése. Van könyvben és film változatban is, bár nem tudom milyen, de ilyen témájú.
2020. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Loving, Annabelle

Nekem kedvencem lett ❤️

Bár pasival volt előbb, de ez bonyolult, nézd meg, ha érdekel. Én előzetes illetve leírás alapján nem számítottam jóra, de nagyon megfogott. Tiszta érzelmeket mutat.

2020. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!