Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus bulikba beengednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus bulikba beengednek pasikat is?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedés céljából, barátnőm gondolta hogy menjünk, és hogy bemehetnék e vele
2020. jan. 12. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol egy lánynak kell felelősséget vállalnia érted, van, ahova bemehetsz enélkül is. Mindenesetre csak úgy menjetek, ha egyikőtöket se fog zavarni, hogy azonos neműek csókolóznak, simulnak egymáshoz. Vagy esetleg nálatok is bepróbálkoznak, mivel azt gondolják, hogy nekik szánt buliba olyanok járnak, mint ők. Ha egy meleg simitől vérig sértve fogsz kirohanni, akkor be se menj. (Megjegyzem lányoknak ezt pasiktól normál bulikban nonstop el kell szenvedni.)

Érezzétek jól magatokat, de ne rontsátok el más buliját se.

2020. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hol kell felelősséget vállalnia értem, és hol nem?


Egyáltalán nem zavar, meleg bulikban voltunk is már, itt meg ugyanúgy gondolom, hogy én nem érdeklem a legtöbb ottlévöt, csak Ö

2020. jan. 12. 11:15
 3/3 anonim válasza:
100%

Kettő leszbikus bulit ismerek. A WOW (Women on Women) vegyesbuli, a Toldiban szokott lenni, ott nem fognak kiszűrni. :) A másik az Ösztrosokk, oda csak nőket engednek be, utóbbi időben az Optica Club ad neki helyszínt. Mindkettő havi rendszerességű, én a WoW-ba járok szívesebben. Nem rossz, és oda nyugisan mehettek együtt is.

Szokott lenni még egy buli a Toldiban, HELLO - Queer Party, szintén havonta. Ide is bemehet bármi'nemű, csak talán több a férfi. De ugyanúgy tök vegyes, sok nő megfordul, szívesen látogatom ezt a bulit is.

Üdv:)


L/L

2020. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!