Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért fantáziálok állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fantáziálok állandóan lányokról?

Figyelt kérdés

Eddig teljes mértékben heteroszexuálisnak tartottam magam, de az utóbbi időben elképzeltem, hogy kinyalok egy lányt, csókolgatom a combját, ujjazom, hogy összedörzsöljük a nemi szervünket, és egyszerűen benedvesedek tőle. (Kb most is, ahogy leírtam.)

Nem tudnám elképzelni, hogy beleszeretek egy lányba, de szexuálisan vonzó.

22L


2020. jan. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez bizony kőkemény biszexualitás.
2020. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Bemásolom neked neked amit egy másik hasonló kérdéshez íttam:


“Három éve úgy voltam max smárolnék... megvoltKét éve szentül hittem hogy lefeküdnék egyszer... kétszer... háromszor. DE nem szeretnék bele senkibe. Aztán egyre erősebbek voltak a vágyaim egyre többet akartam lenni nővel, emiatt megijedtem és magamra eröltettem egy pasit akit végül elhagytam mert teljesen belezúgtam egy csajba.... innentől úgy voltam, hogy na jó de azért kapcsolatot sose akarnék, de azért véletlen felnézek egy leszbi társkeresőre... és mára már barátnőm van aki 23 évesen életem első igazi szerelmem. Szoooooooval. Én azt mondom, hogy ez folyamatosan változhat. Lehet egy idő után elveszted az érdeklődésed, lehet egy szex után azt mondod hogy nem a te asztalod de lehet hogy te is így jársz mint én csak még nem talàlkoztál a megfelelő lánnyal. Az is lehet hogy maga a meztelenség meg a vizualitás uzgat fel nem maga a női test. Ha már elgondolkodsz rajta mit csinálnál vele vagy mit csinàljon veled az más. Ne izgulj úgyis kialakul. Amúgy a kiváncsiság teljesen normális ha sokat fantáziálsz próbáld ki és ha tetszik akkor tényleg biszex vagy. De pl felesleges ezt így kimondani magadra”

2020. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Mert biszex hajlamod van. De ne aggódj, ez nem egy rossz dolog. Csak fogadd el magad és élvezd az életet

Üdv az lmbt-ben :D

2020. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!