Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan leszbikus, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan leszbikus, aki könnyen ismerkedik lányokkal?

Figyelt kérdés

Aki könnyen szerez kalandra lányt, vagy akár kapcsolatra? Mert minden kérdésnél azt olvasni milyen nehéz ez.

Van aki kivétel ez alól?



2020. jan. 13. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát vannak azok a tipikus full magabiztos fuckgirl csajok akik kb neha még “heterokat” is megkapnak. Na nekik viszonylag könnyű, én futottam bele ilyenbe. Szintén könnyebb ha hajlandó vagy messze lévő lányokkal ismerkedni.
2020. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Biztos van, adhatna is tippet :D


Nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés :D

2020. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen van, mindegy hogy leszbikus vagy heteró, aki nyitott személyiség, extrovertált, könnyen ismerkedik annak a szexuális preferenciájától függetlenül ugyanúgy megy (ha tudja hol és hogyan keressen).
2020. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát a leírás alapján ez nem én vagyok 😂

Amúgy ismerek ilyen leszbikus lányt. Ő egy extra nyitott, mindig vidám, kicsit hiperaktív tomboy lány és az ismerkedésnél ráádásul mindig szerencséje is van

2020. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Jelen 🙋

Ez csak hozzáállás kérdése 😁

2020. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát akinek sikerül az szerencsés. Én igyekszem kezdeményezni de sikerrel nem járok..
2020. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Kivételek mindig vannak de sajnos én sem tartozok közéjük 🙄
2020. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy amikor éppen nem nyomtam el magamban én is szinte mindig találtam valakit 😅 de én nagyon nyitott meg kezdeményező vagyok pedig nem vagyok tomboy. most hogy a HER-t letöltöttem egy hónapba telt megtalálnom azt a lányt akivel mostmár együtt vagyunk, pedig nem kerestem kapcsolatot. Szerintem főleg ha vidéki vagy érdemes kiterjesztened a keresést pl a ha online ismerkedsz mert ha én is a 20 kms körzetemben nézelődnék elég gyér lenne a választék
2020. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!