Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális ha a barátnőm telefon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm telefonjába leszbikus mesefigurák vannak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csúnya dolog, de amikor itthon hagyta a telefonját, belenéztem.

És tele volt azzal a rajzolt manga karakterrel, egyel, de meg szerkesztett képekkel róla, szívvel, meg konkrétan egy egész albuma volt róla, vagy négyszáz képpel, egy barna hajú, szemüveges női karakterről.

De a barátnőm soha nem mesélt arról hogy ilyeneket néz, vagy szeret, és teljesen heteronak vallotta magát amikor egyszer szóba került.

Meg kéne ezt vele beszélnem, vagy ez teljesen normális?


2020. jan. 14. 17:34
 1/5 anonim válasza:
34%
A biszexuális nők szerinted normálisak?
2020. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy az, lehet, hogy nem. Ha a közjó érdekében publikálod a gyűjteményét, eldöntöm neked.

Viccet félretéve, ha úgy érzed, beszélned kell erről vele, akkor dobd fel a témát.

2020. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

ma 17:37


Mert, te mivel vagy különb, okoska?


16/Bi

2020. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen normális dolog, ha hetero is, lehet érdekli őt a Yuri anime, a leszbikusság, kíváncsi a dologra és érdekli őt.

Érdemes vele erről nyiltan elbeszélgetnetek, kérdezni, mióta és miért érdekli stb.. :)

Tök rendjén van a szitu.


L

2020. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen még azt se tudtam milyen valahova vonzódni, nem, hogy biszex vagyok, vagy bármi más. Szerintem ne kapkodd el ezt a kijelentést.


A kérdésre válaszolva. Ha nem mindegy neked, hogy hoca vonzódik, akkor valahogy hozd fel a témát, vagy a mangát, vagy a szexualitást, és ennyi. A nyílt egyenes beszéd az egyetlen kommunikáció, amivel rendesen, találgatás nélkül megtudhatunk bárkiről bármit. Lehet, hogy csak szimpla fantázia, és megragadt neki a "tetszik" szinten, lehet, hogy több. Mindenesetre elég gyanús. Talán még ő sem tudja.

2020. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!