Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ki hány évesen lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki hány évesen lett lezbikus és miért?

Figyelt kérdés
Válaszokat előreis köszi.

2020. jan. 19. 14:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úhy értem hogy mi okbol, például női öltözőben vagy erőyzakolás miatt.
2020. jan. 19. 14:14
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakolást hogy érted egyáltalán? Valakit megerőszakolnak, és ezért megutálja a férfiakat?
2020. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb 13 voltam mikor először álmodtam olyat, hogy kavarok egy lánnyal, de nem foglalkoztam vele. Aztán 17 voltam mikor be mertem ismerni magamnak, hogy vonzanak a lányok, mert bele szerettem egy barátnőmbe.

20/L

2020. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi az hogy miért?? Ez nem döntés kérdése, hanem ehhez születni kell. Nem úgy megy hogy "hm, elegem lett a férfiakból, innentől inkább lányokba leszek szerelmes". Aki heteronak születik az nem képes lánnyal összejönni.
2020. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem lettem meg senki se lett, mindig is a lányok vonzottak, a pasik hidegen hagynak. Ez nem döntés kerdése, vagy valaminek a hatása.
2020. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

lezbikus sose voltam, leszbikus viszont igen.

0 évesen lettem az, és azért amiért barna hajú lettem és amiért 160 cm vagyok és amiért fehér a bőröm.

2020. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz, nem pontosan a kérdés, ugyanis valaki nem lesz leszbikus, hanem annak születik. De hogy olyan választ adjak amire szerintem gondoltál, én ovis koromban kezdetem már fantáziálni az edzőnőimmel, elsőben csókolóztam először lánnyal és végig szerelmes voltam a tanárnőimbe, de akkor nem tudtam még mi ez. Persze a fiúk is vonzottak, mert elvileg biszex vagyok, de sajnos nekem is volt megerőszakolós történetem, illetve a folytonos nyomulás és kényszer miatt kezdtem el undorodni a férfiaktól. Volt barátom, 2 is, mindkettő viszonylag hosszú 1-1 éves de azok is csak gimnáziumba. Őket sajnos néha egy csók erejéig megcsaltam lányokkal, hiszen akkortájt kezdtek el érdekelni és voltak is korombeli lányok, akikkel lehetett ilyeneket csinálni, vonzódtunk egymáshoz. Erre rámentek a kapcsolataim és azóta csak lányokkal ismerkedem, a fiúktól már előre elmegy a kedvem, pedig én tényleg próbálkozom biszexként érezni, hiszen voltam szerelmes fiúba, csak egyre jobban undorodom tőlük a sok-sok nyomulás miatt. Úgyhogy már jó ideje csak lányok jöhetnek szóba, hiszen sokkal kiteljesedettebb volt a kapcsolatom velük, mikor velük voltam együtt sosem gondolkoztam senki máson, egyszerűen teljesen "kielégítette a lelkem". Szóval én úgy kezdtem, hogy gimnázium elején így 50-50 százalék, majd ez ugye ahogy elkezdtem kamaszodni, lejjebb ment, most valami 90-10 az arány szerintem, vagy kevesebb
2020. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a szót írd le helyesen, ha már kérdést teszel fel a témában, és hozzánk, kérlek.


Vannak, akik "lettek." Rossz házasság, negatív szexuális élmény... De ők sem leszbikusok lettek, hanem mindig is voltak minimum biszexuális hajlamaik. Aki le tud feküdni wgy azonos nemű emberrel, ergo vonzódni is hozzá, az soha nem volt úgy "programozva", hogy a saját nemét ne szeresse.


Azért így írom, mert ahhoz, hogy egy ellenkező nemű emberrel lefeküdjek... Undor kellene. Ugyanis nincs hozzá undorom. Ezért, hogy a gyengébbek is megértsék, nem, nem lehet valaki csettintésre leszbikus. Sem más egyéb orientációjú ember. Ez nem egy villanykapcsoló, hogy most ide vonzódom, jaj most oda. Ez genetika, avagy okoskáék szerint pszichológia. A lényeg, hogy nem döntés kérdése. Ott van a sok agglegény, aki csalódott, mégsem "lesz" meleg, mert nincs nője. Miért? Mert nincsenek ilyen érzései, sem undora férfit csókolni.


A másoagos kérdésre válaszolva: mindig is tudtam, hogy a saját nemem vonz. A társadalmi nyomás hatására majdnem összefeküdtem egyszer egy fiúval, hogy 100%-ra meggyőződjek, hogy 0,000001%-ban sem vonzanak-e a férfiak. Hála égnek nem került rá igazán sor. Végeredmény: nem. Nagyjából 14 voltam, mikkr tudatosult. A gyerekkoromra visszavezetve is 100 meg 100 előjele volt, szóval nem menet közben fertőződtem meg, hanem így születtem. Adottság, mint ahogy előttem is írták. Úgynevezett szuperképesség, mint amikor valaki supergay.

2020. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Hogy "kritikamentes" választ is kapj, akkor lettem az, amikor megszülettem és azért mert így lettem programozva.
2020. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anyukám méhében pancsoltam, valamikor akkortájt kezdődhetett a dolog. Emlékszem is, hogy kilubickoltam a partra, mert jött a hami: friss vitaminok, ásványok meg minden más, amiről fogalmam sincs, hogy kell, de kell. Na, szóval nagyban majszoltam a terhesvitamint, a háttérben egy ceruzával visszatekert Edda válogatás üvöltött. Mozgott alattam a föld rendesen, emiatt eshetett a kis nyulványaim elé egy romantikus meleg regény. Mert az Istenem imádta a romantikus regényeket, a jó időt is, az Eddát is és valahol ő is vonzódott a saját neme irányába. Szóval jobb szórakozás hiányába nagy nehezen felnyitottam a bandzsa kis szemeimet és elkezdtem falni velük a bötűket. Akkor még nem ismertem az megítélés fogalmát, lévén, hogy egyedül pacsáztam a Paradicsomban és csak én hozhattam ítéletet. Az ítélet meg az volt, hogy a romantikus regények kuka, a túl meleg idő kuka, de az Edda az király és ez a nők iránti vonzódás is király dolog. Ezért elharároztam, hogy lecsippentek egy nagy darabot a memóriámból, egy kicsit a felfogó képességemből és a helyükre beteszem ezt a meleg dolgot. A maradék helyet pedig kitöltöm kételyekkel, szorongással, aggodalmakkal meg egy kis kényszereséggel.


Egy ideig minden más jobban lekötött, nem is érdekelt a barack, csak ha pépesítve belenyomták a számba. De ahogy nőttem, előjött minden, amit beprogramoztam: fulladtam a melegben, doboltam a rock slágereket, fogdostam a poharakat, levizeltem az óvodai szőnyeget és megkérdeztem az Istenemet: "Mit szólnál, ha én a lányokat szeretném?"


Ezután eltelt egy hosszú időszak anélkül, hogy szerelmet vagy szexuális vágyat éreztem volna bárki iránt. Jó, hazugság... Az első szerelmem Xéna volt, a második Sailor Venus, de akkoriban nem adtam nevet az ösztöneimnek, csak hagytam, had szaladgáljanak fiatal lelkemben.


Ez a hosszú időszak alatt rendesen beleverte a média és a társadalom is a fejembe, hogy a homoszexuális egy olyan dolog, aminek nincs létjogosultsága világunkban, pusztuljon, aki a sajátján kívül ugyanazt érinti. Nem pont ezekkel a szavakkal, de elég csúnyán megtanították ezt velünk. De legalább az Edda slágerek királyak maradtak a mai napig.


Se az Emma, se a Kata, se az Adrienn nem viszonozta az érzéseimet, így meghoztam a döntést, mikor a Kata összeboronálta magát a Mátéval: beállok a sorba.


Tehát a döntésem nem az volt, hogy búzi leszek, mert kitudjamért. Hanem az volt, hogy heteró kapcsolatban fogok élni, mert a Katának a fiú kellett, a búzák meg szedjenek hangyát egy árokban.


Így lealkudtam az első jött-menttel (itt voltam 14), ha nem ő udvarol, hanem más, akkor azt választom. Tök8, csak kukacos legyen, hogy kihúzott derékkel mondhassam, hogy legalább ebben normális vagyok, nem ítélkezhettek! Aztán 2 vagy 3 évnyi gyötrelem után jött valaki...


Emese, az én gyönyörű, csikos pólós, vörös melíros angyalom. Olyan elemi erővel vonzott magához... Már ahogy a névsorban kiszúrtam a nevét olyan érzésem volt, hogy én ezt a nevet ismerem! És amjkor először találkoztunk... Litániákat tudnék erről írni, de a lényeg: ő szabadított fel engem. Nem tudatosan, persze. Érte otthagytam azt a majmot és amit mellette megéltem, az fantasztikus volt. Persze vége lett, de azóta sem érdekelnek a férfiak.


(Legalábbis az élő, húsvér férfiak, mert bevallom, hogy vagyok olyan undi, hogy szeressem a mocsadék shounen ai műveket. Meg a yaoit, fúj. De ezekben sem a kukit szeretem, hanem a jól megírt karaktereket és a jó sztorikat. Erről is tudnék írni egy jó pár sort, hogy miért vagyok a műfaj követője. De ez megint más téma.)


És még írni akartam valamit, de szerencsétekre kiszaladt a fejemből.

2020. jan. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!