Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek melyik esne rosszabbul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik esne rosszabbul?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés.

Leszögezem, hogy tudom vannak leszbikusok, akik nem lennének kapcsolatban biszexuális nővel/lánnyal.


Röviden:

Beszélgettem pár barátnőmmel (heterók) arról, hogyha egy leszbikus lányt elhagy a biszex barátnője egy pasiért az szerintem rosszabb, mintha egy lányért hagyná el. A barátnőim szerint az rosszabb, ha egy lányért hagyják el az illetőt.


Ha lenne egy biszex barátnőm és egy pasiért elhagyna, nekem az rosszabbul esne ( nyilván az is ha egy lányért), mintha egy lányért hagyna el. Mivel egy pasival azért mégiscsak nehezebb felvenni a versenyt, és maga a tudat, hogy azt akit szeretek/szerettem majd a jövőben egy pasi fogja dugni számomra elég elkeserítő vagy nem is tudom milyen... Persze ha lánnyal feküdne le az annyira nem zavarna, mintha pasival.


Nektek mi a véleményetek erről, melyik esne rosszabbul?


2020. jan. 28. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szar mindkettő. Kinek ízlik, ha elhagyjàk másért? Ha faszi miatt hagyna el, engem is fájdalmasabban érintene, meg kell mondjam. Viszont ha azt nézed, hogy elhagy valaki másért, tökmindegy milyen nemű, legyen az egy akár egy kavics az út szélén, a tényen nem sokat változtat. Akkor nem ő volt a te utad. Lehet hogy hű de jó vele meg minden, de ilyenkor jön általàban az, hogy megismerkedsz egy olyannal, aki mellett nem is fogod érteni hogy lehettél annyira oda az előzőért...
2020. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezért engedem a barátnőmnek hogy lányokkal is kihancúrozza magát. Velük nem tudok versenyezni pasikènt. Utána sokkal kiegyensúlyozottabb és nem feszült.
2020. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha elhagynak akkor mindegy kiért mindenhogy sz...ul fog esni, ahogy a megcsalás is. Ezzel együtt - az adott pár közös megbeszélése alapján - van ami még belefér.

A leszbukusok a férfiakra, a melegek viszont egy másik melegre tudnak jobban féltékenyek lenni. Hetero pároknál meg ha a lány másik lánnyal lép félre azt jobban tolerálják.

2020. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lüke egy kérdés, mert ahány kapcsolat, annyiszor 2 kimenet.
2020. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovabbmegyunk hogy kinek van botja meg kinek luka,kb ugyanannyira lesz rossz hiszen egy másik EMBERERT hagy el

Ezt majd az előttem szóló is megfogja tapasztalni aki engedi lányokkal hancurozni a párját, aztán majd csodalkodzni fog hogy egyszer csak komoly kapcsolat lesz a hancurbol o meg ejtve lesz

2020. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Számomra is rosszabb, ha egy pasiért hagynak el. (Megtörtént.) Tudtam, hogy én vagyok neki az első lány, hogy ő biszex, mindig fiúkkal volt. Viszont eszméletlenül egymásba szerettünk, komolyan terveztük a jövőt. Azt mondta le tudná élni az életét velem (egy nővel). Mindig mikor feljött, azt mondta, sokkal jobb velem a szex, a csók, minden, mint egy férfival. Aztán teltek-múltak az évek, lassacskán már ott tartottunk, hogy nem biszexuálisnak hívta magát, hanem leszbikusnak. Tényleg minden jó volt köztünk, nem múlt el a varázs, sok szexuális dolgok, miegyéb. Nem fogok belemenni x vitába, hogy valami mégsem volt rendben, senkivel. Én voltam benne ebben a kapcsolatban, az én részemről tudom, hogy semmi gond nem volt. Elutaztam egy hétvégére, ő is kiruccant a barátaival. Már 4 éve, hogy szétmentek az exével, aki pasi volt. Összefutottak egy szórakozóhelyen, elkezdtek beszélgetni. Aztán a múltjukkal voltak elfoglalva. Szép lassan újra barátság alakult ki köztük, a srác sírt neki, hogy még mindig szereti. Majd az lett a vége, hogy kitalálta a barátnőm, akit én lassan már a feleségemnek akartam volna hívni, hogy ő poliamor féleség lehet, mert imád engem, de szereti a srácot is. Nagyon rosszul érintett a dolog, végül lefeküdtek, és én akkor nagyon padlón voltam. Velem akart maradni, mondván, hogy szeret, hogy velem a szex jobb. Hazudott-e, vagy sem, nem derült ki. De nem volt poliamor, szimplán magának sem vallotta be, hogy hiányolja a férfi érintéseket. Végül engem elhagyott, és vele maradt. Később szakítottak, de azóta is csak férfiakkal kezdett. Érdekes biszexuális volt. Nem fejtegetem tovább, de nem ez volt az első eset, hogy elhagyott biszex lány férfiért. Nem okolom a biszexeket, nincs bennem semmi harag. Egyszerűen csak nem bízom meg már senkiben, ennyi.
2020. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, hàny èves vagy?
2020. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy rosszul esne mindkettő, hisz elveszíteném életem szerelmét, de talán az egy picit rosszabb lenne ha lánnyal lépne le. Ha pasival lépne le akkor nem pörögne az a fejemben, hogy mivel tud ő többet nyújtani nálam. Persze nyilván ez nem több, csak más, de a lényeg az, hogy nyilván egy pasival más a szex mint egy nővel. Viszont egy nővel egyáltalán nem érteném, hogy mi az amit én nem tudtam neki megadni, de az a nő igen.
2020. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabbul esne, ha egy férfiért hagyna el. Csak arra tudnék gondolni, hogy amire ő vágyik azt én sosem tudnám megadni neki, mert én nő vagyok, ő meg egy férfira vágyik... Persze az is rossz, ha másik nőért hagy el, de akkor el tudnám fogadni azt, hogy egyszerűen csak nem illettünk össze. Abba viszont szörnyű belegondolni, hogy egy férfival szexel.
2020. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Jómódotokba mindenféle szaknevet kitaláltok ami mögé elbújhattok. Csak hűségesnek ne keljen lenni. Köpnék, de sajnálom a nyálam rátok.
2020. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!