Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex nőként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex nőként lehet spontán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Férfihoz simán oda merek menni ismerkedni, de nőhöz nem. Pedig annyi szép nőt szoktam látni az utcán, tömegközlekedési eszközökön, strandon, plázában stb. Milyen szöveggel lehet egy másik nőt leszólítani, aki tetszik? Sajnos nagyobb valószínűséggel nem vonzódik az illető a saját neméhez. Ki lehet ezt szűrni valahogy diszkréten?

Az is frusztrál, mi van, ha kiderülne, hogy az illető lány, akivel ismerkedni próbálok, még nem mult el 18 éves. Akkor megrontom? Nem vagyok pedofil, felnőtt nővel ismerkednék, de mivel a kifejezetten vékony lányokhoz vonzódom, még az is előfordulhatna, hogy kiskorút szólítok le.



2020. febr. 4. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nézz olyan csábítóan rá, mint egy férfira. Ha látod, hogy nyitot a dologra, akkor hajrá. A férfiak nézésén is észreveszed ha tetszel nekik, nem?
2020. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szia tetszik a táskád, csípőd. Hol vásároltad? Én is ilyet szeretnék.
2020. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es válaszolón kifeküdtem:D


Pasiknál nem félsz, hogy 18 alattit fogsz ki? Amúgy meg 14 év felett nem számít pedofíliának, de ha nem úgy mész oda, hogy "gyere cica, engedd hogy kinyaljalak", akkor kétlem bárki ferdén nézne rád, majd ha megtudod a korát max visszatáncolsz, hogy mégse.

Próba szerencse.

2020. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!