Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit tennétek ha egy srác rátok nyomulna?

Figyelt kérdés
Leszbi csajok, ti mit tennétek, ha egy heteró srác bepróbálkozna nálatok, esetleg nyomulna, vagy fogdozna titeket? Kort is légyszi:)

2020. febr. 6. 21:24
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
91%
Te mit tennél ha egy meleg csávó kezdene el letapizni? :D Szerintem a leszbi csajok is nagyjából ugyanazt. Mégis mit tennének hirtelen rájönnek hogy ők igazából mégis csak heterok? XD XD XD
2020. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha az igazat mondom az a legbiztosabb. Bocsi de ne, csak a lányok érdekelnek. (Heteró nők is néha bevetik ha nem jön be nekik a srác)
2020. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szituációtól függ :) ha nem lenne nagyon ramenos akkor szépen elutasítanám. Ha pl nagyon probalkozna valoszinuleg jot szorakoznek hogy elhiszi van eselye. Ha tolakodo akkor enis hatarozotabban elhajtanam, ha meg fogdozna akkor meg biztos kiosztanam ne merjen ilyet csinalni
2020. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg attól függ mennyire tolakodó. Ha nagyon, lehet hogy az orrát is beverem.
2020. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, szitutól függően udvarias elutasítástól a kva anyjába való elküldésig minden...
2020. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt amit a heteró csajok, ha nyomul rá valaki aki nem szimpi nekik - először udvariasan, utána határozottabban elküldik balfenékre. Fogdosni??? Azért egy heteró is tökönrúg, ne legyél már paraszt!
2020. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A próbálkozásokat tapintatosabban, a nyomulásokat pedig határozottan "rendezem le".
2020. febr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 ne aggódj, én nem tervezem ezt!

tökönrúgatni sem szándékozom magamat :D

2020. febr. 7. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha udvariasan közeledik, akkor én udvariasan elutasítom.

Ha bunkón jön, bunkó leszek én is.

Ha meg bevadul és megfogdos, akkor szemrebbenés nélkül én is vadállatra váltok, lefújon gázsprével. Had égjen a pofája.

2020. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
wow te is tartasz magadnál gázsprayt?
2020. febr. 8. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!